Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

sylwia_slomc... 23:40, 27 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81976
Tak patrzę na te Twoje przycięte jałowce i sie zastanawiam jakby tak swoje na płasko ciachać to by powstały takie wielkie niskie poduchy? Mówie o tych poniżej postku przy strumieniu.....co myślisz? Dałoby radę? Ile razy w sezonie tniesz?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 05:26, 28 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tak patrzę na te Twoje przycięte jałowce i sie zastanawiam jakby tak swoje na płasko ciachać to by powstały takie wielkie niskie poduchy? Mówie o tych poniżej postku przy strumieniu.....co myślisz? Dałoby radę? Ile razy w sezonie tniesz?

Anitka tnie dwa razy w sezonie, takem wyczytała.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Krakus 08:07, 28 mar 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Anitka napisał(a)


Ciemiernik cudny, zobaczymy czy u mnie zasiedzi się na dłużej.

Ja dzisiaj też cały dzień walczyłam min. z moimi " starymi" tujami. EM nawet fotkę mi zrobił, ale nie na drabinie, bo jak na drabinie jestem to mnie trzyma, tzn. drabinę Dla tych o BHP dbają dowód obrazkowy, że mam nawet założone okularki ochronne




do standardów BHP z mojej firmy to jeszcze sporo brakuje ale jak na warunki domowe to tak trzymaj ! Safty first jak głosi hasło korporacyjne

Ile te Twoje tuje mają lat? bo ja się nad moimi zastanawiam czy juz ich nie ograniczać ale jak pomyśle że z 200 mb mam żywopłotu z tuji to sie odechciewa...
____________________
Zielonym do góry...
koliber 08:27, 28 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Pięknie Ci to wszystko idzie Robota "pali Ci się w dłoniach"
Fryzjer - pierwsza klasa
Ja spod swoich tui też wygrabiłam tego suchego dziadostwa od groma i jeszcze trochę Na szczęście u mnie już finito z porządkami Chyba, że coś skądś jeszcze coś przywieje

Tymczasem pozdrowienia gorące zostawiam
____________________
Zielona przestrzeń
Kamcia 15:03, 28 mar 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Zawsze jestem pod wrazeniem porzadku jaki u Ciebie panuje.

Naprawde... jakby go tak do mnie przeniesc..

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
sylwia_slomc... 17:35, 28 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81976
Katkak napisał(a)

Anitka tnie dwa razy w sezonie, takem wyczytała.

Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 07:56, 29 mar 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Anitka napisał(a)


Nie wiem do kiedy takie akrobacje będziemy robić Na pewno za kilka lat nikt z nas nie wejdzie na pergole. Em dzisiaj na pokazach cyrkowych Ku przestrodze

Ja dzisiaj też cały dzień walczyłam min. z moimi " starymi" tujami. EM nawet fotkę mi zrobił, ale nie na drabinie, bo jak na drabinie jestem to mnie trzyma, tzn. drabinę Dla tych o BHP dbają dowód obrazkowy, że mam nawet założone okularki ochronne

My w zeszłym roku tak walczyliśmy ze świerkami. W tujach będziecie mieć fajniejszy efekt, z pewnością ładnie się zagęszczą. Pytanie tylko jak walczyć, gdy będą wyższe... Mój syn w sobotę skakał po brzozach, ale matka dostała takiej histerii, że zrezygnowali z podcinania
Nad dosadzeniami dalej dumam, to już drugi rok, masakra z moją decyzyjnością. Sto razy lepiej nową rabatę tworzyć niż starocie ratować
Na razie ratuję moją rękę i od soboty nic nie robię. Po stożki pojechałam z rana ale zawróciłam, bo nie byłam w stanie kierować. Ręka trochę odpoczęła, albo leki w końcu zaczęły działać i we wtorek pojechałam po te cisy. Nie zajechałam do ciebie bo Dawid znów walczył w MORDzie Dzisiaj po południu spróbuję w końcu coś ogrodniczo podziałać. Jak się uda to złożę raport foto
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 11:12, 29 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Niesamowity widok jak to cięcie wygląda w Waszym wykonaniu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mirkaka 21:07, 05 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Super te kulki jałowcowe wyszły.
Anitko a te tuje to nie za wysokie już? My swoje tniemy na wysokość, ale i tak w tym roku zleciliśmy cięcie ogrodnikom. Już dla nas to za ciężka robota .
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
agata19762 20:15, 06 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Hejko Anitko gdzie się podziewasz ?
Dostałaś przesyłkę ?
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies