Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

Basieksp 21:56, 11 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9993
To forum jest tajne próbowałam dyskretnie wypytać mojego eM, nic z tego, tajne
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:27, 11 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
lilarose napisał(a)

osz kurcze, podczytywanie takiego forum, to by była dopiero zabawa!
"Drodzy Forumowicze, pracuję dziś w domu a żona czwarty raz dzwoni, czy był kurier ale jak ją pytam co kupiła, to nam urywa połączenie- jak myślicie, czy te paczki są z roślinami i może kurier je zostawić przy furtce, czy nasiona i nie mogą moknąć? Rozłączać kola jakby co?
albo:
D.F. jeśli nam nie starczy w tym miesiącu na chleb, to te tony nasion da się jakoś zjeść?
albo:
Drodzy Forumowicze, trawiasta ścieżka na działce robi się coraz węższa, myślicie to kwestia tego, że przytyłem? Czy tego, że rabata się niebezpiecznie powiększa?


Tak to dokładnie wygląda
Ale myślę, że sporo jest "tam" wpisów w stylu: "DF, sam siebie nie poznaję, ale zaczyna mi sprawiać frajdę to sadzenie roślin. Jak myślicie: przyznać się do tego małżonce czy dalej udawać zniechęconego i wymęczonego prośbami o pomoc przy kopaniu?"
Albo takie: "Koledzy, help. Mam pomysł na własną rabatę. Czerwono-żółto-pomarańczową. Małżonka mówi, że to jej nie pasuje do ogólnej koncepcji ogrodu. Co robić? Rozwód nie wchodzi w grę bo działka i dom w kredycie."
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gosialuk 23:46, 11 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
Dziewczyny zaraz stworzycie forum alternatywne.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magara 00:10, 12 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
Gosialuk napisał(a)
Dziewczyny zaraz stworzycie forum alternatywne.

Gosia, ono już istnieje, w podziemiu, chyba nie wątpisz w tą oczywistość?
Inaczej nie da się wytłumaczyć zmian w podejściu niektórych Małżonków, eMków i emusiów to spraw ogrodowych
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rojodziejowa 00:19, 12 gru 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8096
Haha, jesteście niemożliwe!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Mgduska 08:27, 12 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ojej, że ja na to nie wpadłam, sądziłam, że to ja tak pozytywnie wpływam na mojego małżonka Który to rzeczywiście jest podejrzanie ochoczy i wyciągający logiczne wnioski - przykład: sadzimy drzewo, mówię że mogło być bliżej płotu, M. pyta - a jaką będzie miało docelowo średnicę? Trzy metry - odpowiadam. To co tu robi ta jarzębina? - pyta.
Logiczny, fachowy, rzeczowy - zaraz sam mi rabatę poprzestawia
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 11:00, 12 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
dziewczyny, jak stworzyłyście takie piękne ogrody, to nic dziwnego, że chcą być udziałowcami tego sukcesu. Na dobitkę wpatrujecie się w tych angielskich ogrodników, no to szukają sposobu by ściągnąć Waszą uwagę, zazdrośni są
Dobrze, że mają to swoje forum, gdzie mogą się poradzić, jak zwiększyć swoje notowania w obszarze spraw ogrodowych
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
tulucy 12:03, 14 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12889
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 12:06, 14 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12889
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 12:14, 14 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12889
Trochę mojej zimy. Testuję nowy telefon .
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies