Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 21:50, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
AniazUroczyska napisał(a)
Dorotko, ile lat ma Twój sadziec? U mnie rośnie trzecie lato, też jest całkiem fajny, chociaż chyba niższy niż Twój i troszkę mniej dorodny, ale widzę ,że motylki się koło niego kręcą Czy swojego , w jakiś sposób dokarmiasz?
Zazdroszczę Wam ,że już sobie możecie odpoczywać, że już na luzie. U mnie, na co spojrzę ,to do zrobienia, więc w zależności od sytuacji, albo robię , albo myślę o tym co trzeba zrobić, a to też męczące i frustrujące zajęcie


Aniu, chyba 5 albo 6 latek sobie liczy, postaram się w wolniejszej chwili odszukać zdjęcia. Nie dokarmiam go w żaden sposób, jedynie raz w sezonie dostanie mu się pewnie nieco dolomitu, gdy całą działkę wapnuję. Nie dziwiłam się, że w mokre lata był silny i szybko przyrastał, ale że w tym roku bije rekordy wzrostu, to już naprawdę nie wiem jak to się dzieje. Być może ma głęboki system korzeniowy, bo mimo, że jest rośliną wilgociolubną, zupełnie nie widać po nim skutków suszy.
To nie jest tak, że można odpoczywać i nie ma nic do roboty! U mnie jest mnóstwo i daję słowo, że trudno mi było wyleżeć na hamaku, bo to by się chciało zrobić i tamto. Jednak bardzo się starałam nie szaleć i pamiętać, że to jest urlop. Dlatego robota nadal czeka I bardzo lubię to rozmyślanie o tym, co zrobię na działce podczas kolejnego pobytu
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:52, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
greg66 napisał(a)
Ale dorodne pomidorki, sadziec robi wrażenie.
Powoli u mnie urlopowani esię kończy i jak zwykle wpadam w nieszczególny nastrój, ale jak dziś leżę na leżaku i sobie patrze na moje kwiatki to tak raźniej się robi. Dorotko odpoczynku i pozytywnych myśli


Serdeczności


No Grzesiu, to dotrwaliśmy do końca naszej urlopowej sielanki - stanowczo za krótko!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:52, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
ElaS napisał(a)


Ja też lubię


____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:53, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ooo ścieżka skończonaPerfekcyjna robota


Żarty
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:54, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anabuko1 napisał(a)

Fajnie, ładnie ci ta ścieżka wyszła .
U mnie tez na razie prace stoją w miejscu .
Piękna zastawa.Ka czy herbatka smakuje na pewno lepiej


Dziekuję Już się nie mogę doczekać wiosny, gdy ją jeszcze bardziej poszerzę I gdy zrobi się zielone od gęstej trawki
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:56, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
gosika67 napisał(a)
A czy będziesz wykładać tą ścieżkę i czym? Wyszła idealnie, równiutko.


Gosiu, obsiałam ją trawą. Po środowym deszczu trawka ładnie wzeszła, ale nie wiem, czy przetrwa te kolejne, suche dni. W razie czego jesienią posieję jeszcze raz. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła chodzić po nowym zielonym dywanie
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:57, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Monia81 napisał(a)
Dorotko jak miło cię zobaczyć ścieżka ukończona i trawka teraz śmignie szybciutko, idealny czas na sianie...buziaczki


O! jak miło, że znów u mnie jesteś Tak sobie pomyślałam, że lubię widzieć twarze osób, które odwiedzam, więc siebie też trzeba pokazać
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:57, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
hankaandrus_44 napisał(a)
Fajnie tak poleniuchować! Miłego dnia.


Jutro do roboty... oby to był jednak miły powrót
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:58, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
KasiaBawaria napisał(a)
Bardzo mi sie podoba, wiec zaznaczam sobie watek


Kasiu, niezmiernie mi miło widzieć Cię w moich skromnych progach A skoro zapraszasz na kawę, to pojawię się pewnie któregoś przedpołudnia
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Katkak 22:04, 18 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dorcia jestem i ja. Lubię tu być.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies