Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 21:57, 14 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Ścieżka została ukończona Na zdjęciu wcale nie widać, że ma 1,30 m szerokości Kolejny etap prac wiosną - trzeba koniecznie wysokie byliny przesadzić w głąb rabat, by nie wykładały się na ścieżkę i nie tworzyły optycznie wąwozu. A tymczasem niech deszczyk podlewa wysianą trawę i niech rośnie. W drugim końcu, tym bliżej domku, czeka mnie już pierwsze koszenie nowej trawki



Po pracy fizycznej zasłużenie odpoczywamy Czasami w towarzystwie sąsiadów i przy tak pięknej zastawie z motylkami.



"Calineczka" też odpoczywała przez cały dzień w słodkim kwiatku



Pozostałe kwiatki będą innym razem. Pa!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
gosika67 22:01, 14 sie 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Sadziec ładny, kawał kwiatka, czekam na pozostałe.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
hankaandrus_44 22:08, 14 sie 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Dorotko, opowieść o odpoczywającej ogrodnicze- to jest to co aktualnie się dzieje! Cała prawda o przyrodzie i naszej w niej bytności. Dziękuję. Też u siebie odpoczywam.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Katkak 22:22, 14 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
O tak, ja też wyraźnie czuję, że ten ogrodowy czas mocno zwolnił i jest czas na słodkie lenistwo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
anpi 22:22, 14 sie 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
U mnie też przestój w działaniach ogrodowych,chyba taka pora jak piszesz... Dodatkowo codziennie u nas pada,dziś to nawet cały dzień.
Ścieżka pięknie się zapowiada,teraz dobry czas na wzrost trawki
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazUroczyska 22:37, 14 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Dorotko, ile lat ma Twój sadziec? U mnie rośnie trzecie lato, też jest całkiem fajny, chociaż chyba niższy niż Twój i troszkę mniej dorodny, ale widzę ,że motylki się koło niego kręcą Czy swojego , w jakiś sposób dokarmiasz?
Zazdroszczę Wam ,że już sobie możecie odpoczywać, że już na luzie. U mnie, na co spojrzę ,to do zrobienia, więc w zależności od sytuacji, albo robię , albo myślę o tym co trzeba zrobić, a to też męczące i frustrujące zajęcie
greg66 15:38, 15 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ale dorodne pomidorki, sadziec robi wrażenie.
Powoli u mnie urlopowani esię kończy i jak zwykle wpadam w nieszczególny nastrój, ale jak dziś leżę na leżaku i sobie patrze na moje kwiatki to tak raźniej się robi. Dorotko odpoczynku i pozytywnych myśli

Aniu ja jeszcze połowy nie zrobiłem tego co chciałem a jak juz coś kupię to chodzę i się denerwuję ... bo takie małe i tzreba czekać aż urośnie.
Wczoraj kupiłem 8 sadzonek miłki okazałej ale malutka i pzrynajmniej dwa lata musze teraz czekać aż wypięknieje. Tak to już jest

Serdeczności
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElaS 22:41, 16 sie 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Doranma napisał(a)

Lubię tak


Ja też lubię
____________________
Malwowy ogród
sylwia_slomc... 00:28, 17 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Ooo ścieżka skończonaPerfekcyjna robota
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazUroczyska 01:26, 17 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
greg66 napisał(a)


Aniu ja jeszcze połowy nie zrobiłem tego co chciałem a jak juz coś kupię to chodzę i się denerwuję ... bo takie małe i tzreba czekać aż urośnie.
Wczoraj kupiłem 8 sadzonek miłki okazałej ale malutka i pzrynajmniej dwa lata musze teraz czekać aż wypięknieje. Tak to już jest

Serdeczności


Miłką też jestem zachwycona, przymierzam się do zakupu, ale musiałabym trafić na bardziej okazałe sadzonki, bo ja nie mam już zbyt wiele czasu na czekanie, więc w miarę możliwości staram się kupować większe roślinki
Grzesiu, spoglądam od czasu do czasu na Twoją cienistą rabatkę, bo sama też taką " leśną" pomału sobie dziergam i tak zwróciłam uwagę na języczkę Przewalskiego. Czy ona u Ciebie będzie miała wystarczająco dużo miejsca , aby się rozrosnąć?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies