Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Katkak 13:13, 19 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale obłędnie nakryty stół, przecudnie i zapewne przesmacznie. Fajnie Was widzieć radosne kobietki. Ważka fajowa. Mam sadźca Baby Joe i wolałabym, żeby był mniejszy niż Twóh, bo zjadłaby całą rabatę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anda 13:54, 19 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Swietne spotkanie, a ogród i widoki jak zawsze kojące i sielskie, tak, jak lubię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Doranma 14:27, 19 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Gosialuk napisał(a)
Fajnie spędzony wolny czas. Ja dzisiaj siedząc na tarasie miałam wrażenie, że czas jakby zwolnił. Takie nic nierobienie też jest potrzebne. Ładuje akumulatory.
Z przepisu na dżem może skorzystam, jak moja aronia się rozrośnie i będzie miała więcej owocków.


To daj znać, gdy będziesz potrzebowała - chętnie podzielę się przepisem ☺
Jakoś po urlopie jednak lepszy humor w pracy mam ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 14:28, 19 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękna ważka i miło spędzony czas


Najmilej ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 14:30, 19 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
marba napisał(a)
Ależ sympatyczne spotkanko miałyście. Ważka cudna, też lubię takie rdzewiaczki.


To już trzecia ważka w moim ogrodzie, więc chyba mogę uznać że to kolekcja w wersji mini ☺ A sądziłam że to motyl będzie znakiem mojego ogródka ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 14:34, 19 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Katkak napisał(a)
Ale obłędnie nakryty stół, przecudnie i zapewne przesmacznie. Fajnie Was widzieć radosne kobietki. Ważka fajowa. Mam sadźca Baby Joe i wolałabym, żeby był mniejszy niż Twóh, bo zjadłaby całą rabatę


Postawiłam po prostu to co lubię. .. Cieszę się, że Ci się podoba ☺
Ja też się nie spodziewałam, że sadziec to taki olbrzym, muszę przenieść rośliny, które koło niego rosną, bo nie mają żadnych szans. Ciekawi jak inni radzą sobie z nim sadząc go na rabatach, np. Szefowa nasza lub Kasia B.
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 14:35, 19 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Anda napisał(a)
Swietne spotkanie, a ogród i widoki jak zawsze kojące i sielskie, tak, jak lubię


Twój ogród taki elegancki, a podobają Ci się moje sielskie wiejskie klimaty? Jestem zaszczycona, to bardzo miłe ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anabuko1 16:03, 19 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Doranma napisał(a)

Pięknie, kolorowo, kwitnąco

A i spotkanko fajne miałaś. Suuper.
Ja swoja aronie na wiosnę przesadzałam i nic nie miała.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Waclaw 16:17, 19 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Doranma napisał(a)


Z aronii robię dżem z dodatkiem jabłek i gruszek - super pasuje do mięs i serów. Czasami też sok. Najważniejsze żeby podczas gotowania dodać liście wiśni, które pięknie wyciągają nadmiar goryczki z aronii. Nalewkę kiedyś zrobiłam, ale nie przypadła mi do gustu. Może masz lepszy przepis? Najbardziej lubię z czarnej porzeczki ☺


priv
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Doranma 16:31, 19 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anabuko1 napisał(a)

Pięknie, kolorowo, kwitnąco

A i spotkanko fajne miałaś. Suuper.
Ja swoja aronie na wiosnę przesadzałam i nic nie miała.


Aniu, to chyba mlodziutka jeszcze była, że dała się przesadzić? Bo to przecież wielkie krzaczory rosną!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies