Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 22:05, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Jej, jak te dwa tygodnie szybko minęły! Dziwny to był urlop, bo z przyczyn rodzinnych mogłam jeździć na działkę tylko na 5 - 7 godzin i musiałam wracać. Ale i tak było mi tam bardzo, bardzo dobrze Miałam trudności, by usiedzieć w miejscu i co i rusz coś tam robiłam, ale nijak się to ma do wyobrażeń, jakie zawsze mi towarzyszą na początku każdego urlopu. Wydaje mi się bowiem, że przez tydzień lub dwa, to ja tam góry przeniosę, wyczyszczę, wypielę, przekopię ... normalnie cuda na kiju A potem żegnam działkę w stanie niemal jak sprzed urlopu No ale przecież musi być kiedyś ten czas, by się po prostu nacieszyć efektami wcześniejszej pracy, kolorami, śpiewem ptaków, szumem deszczu wśród liści (tak, bo nawet w deszczowy dzień pojechałam!), smakiem owoców, barwami nieba, zapachami, towarzystwem i samotnością Było mi bardzo dobrze! To jeszcze popatrzmy razem na tę pełnię lata



____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:07, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:09, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Katkak 22:09, 18 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dorcia proszę, powiedz, że ten sadziec to nie Baby Joe.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Doranma 22:10, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:11, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Katkak napisał(a)
Dorcia proszę, powiedz, że ten sadziec to nie Baby Joe.


Kochana, nie powiem, bo nie wiem Kupiłam jako sadziec purpurowy i tyle Ale na Baby to on nie wygląda na pewno !
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Katkak 22:13, 18 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Doranma napisał(a)


Kochana, nie powiem, bo nie wiem Kupiłam jako sadziec purpurowy i tyle Ale na Baby to on nie wygląda na pewno !

To chyba mogę odetchnąć
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Doranma 22:22, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Działkowe urlopowanie zakończyło się wczoraj radosnym koleżeńskim spotkaniem



Było grupowe działanie - zbieranie aronii, której jeszcze ptaki nie zdołały oskubać. Razem zawsze jakoś przyjemniej



I nawet byłam zdziwiona ilością, bo wydawało się, że na krzewie już właściwie niewiele dynda ... Sąsiadka nawet się zastanawiała, czego w tym roku moja aronia ma więcej - liści czy owoców Cóż, susza nie dla niej ...

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:22, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Katkak napisał(a)

To chyba mogę odetchnąć


Oddychaj - głęboko!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:27, 18 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


I był prezent - ogrodowy Tak na pocieszenie, że nie mogłam się wybrać razem na wyprawę do ogrodów państwa Szmit, o czym bardzo marzyłam ... przyleciała wprost stamtąd do mnie ważka



Od razu uspokajam - po sesji została przeniesiona kawałeczek dalej, gdzie na tle zebrinusa jest bardziej widoczna.



No i kolejny taki czas dopiero za rok!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies