Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

hankaandrus_44 19:40, 22 sie 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
anpi napisał(a)
A jeżeli chodzi o moją pergolę to mogę Ci szczerze polecić.Jest solidna ,z grubego pełnego prętu metalowego,wszystko jest pospawane .Skręca się ją śrubami ,przychodzi w pięciu elementach.Nic się nie wygina w tą i z powrotem jak w tych pergolkach z rureczek składanych.Na priv.podam Ci namiar na producenta od którego kupowałam.Widziałam podobne w wyglądzie w stacjonarnych sklepach ogrodniczych,ale jakościowo słabsze.
Pozdrawiam


Ja również poproszę o namiar na tego producenta.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
greg66 20:46, 22 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kłosowca zamówilem, jutro ma przyjść poquito orange i butter yellow ale oczywiście wziąłem tylko po jednej sadzonce, ach trza było po trzy.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Doranma 21:53, 22 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
greg66 napisał(a)
Kłosowca zamówilem, jutro ma przyjść poquito orange i butter yellow ale oczywiście wziąłem tylko po jednej sadzonce, ach trza było po trzy.


Ja zawsze kupuję po jednej, by sprawdzić jak roślina będzie się sprawowała na mojej glebie. Jeśli dobrze, to sama się rozrosnie, będzie można dzielić ☺
Żółtego kłosowca jeszcze nie widziałam w realu, ciekawa jestem jakie zrobi na Tobie wrażenie ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:55, 22 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
hankaandrus_44 napisał(a)


Ja również poproszę o namiar na tego producenta.


Haniu, jak usiądę do komputera, to podam Ci namiary od Ani. Będziesz kupować? Gdzie chcesz ją postawić?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anabuko1 10:07, 23 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Doranma napisał(a)
Tęskno ...


I pięknie.
To trochę problemów masz z tym chmielem
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 23:24, 23 sie 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Dorotko napisałam dla Ciebie coś tam o różach u siebie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Doranma 21:39, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Dorotko napisałam dla Ciebie coś tam o różach u siebie


Aniu, dzisiaj posadziłam New Dawn Dostała bardzo trudne miejsce do zagospodarowania, ale jeśli jest taka mocarna, jak napisałaś, to powinna dać radę. Dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:45, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Po długiej przerwie dziś trochę wrażeń z wystawy Zieleń to życie w obrazkach Policzyłam, że to już moja ósma wystawa. Co rok rezerwuję sobie ten dzień jak tylko zaczynam korzystać z nowego kalendarza Przeważnie spędzałam tam cały dzień, korzystając także z wykładów i innych przyjemności. Tym razem miałam do dyspozycji tylko 2,5 godziny, ale dobre i to! Stoiska obejrzane, zakupy zrobione, relaks był
A takim trawiastym samochodzikiem, to mogłabym po ulicach jeździć ... Podobno w Anglii już jeżdżą, to może i u nas...



A teraz zabieram Was do środka, na wystawę Z braku czasu komentować nie będę. Miłego oglądania


____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:50, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Mój faworyt - zachwycił mnie już w ubiegłym roku, teraz wystartował w konkursie - judaszowiec Carolina Sweetheart. Jego zaletą jest niski wzrost 3-4 metry, więc może kiedyś ...



Ten klon był tak wąski i wysoki, że musiałam go sfotografować w dwóch częściach. To też dobry kandydat do małych i zapchanych roślinami ogrodów

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:53, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Must to have ... miskant Boucle



A teraz już zaczynamy przechadzkę po stoiskach.

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies