Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 23:07, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)

Moja szleje z długimi pędami,tylko jak na złość rosną w przeciwnym kierunku niż pergola
Dzięki za podzielenie się wrażeniami z wystawy,ciekawe na co się skusiłaś?
Mam różową Anabelkę,bardzo ją lubię.Teraz już ma zielone kwiatostany Fajne to połączenie z bordowymi listkami ,ale to pęcherznica ,czy raczej klon?


Aniu, nie poszalałam tym razem, bo wcześniej już internetowo zamówiłam dużo roślinek i teraz cały balkon mam zawalony doniczkami, a nie wiadomo kiedy będę mogła je posadzić. Ale kupiłam New Dawn właśnie i podczas zakupu myślałam o Tobie Sadząc ją dzisiaj też pomyślałam, że lepiej by jej pewnie było z drugiej strony pergoli - bo dostała miejsce przy furtce - ale jak będzie niepokorna, to ją przesadzę
Poza tym tylko bodziszek Rozanne, bo przez internet nie mogłam na niego trafić, cebulki czosnków Red Mohican i miód malinowy
Na zdjęciu hortensja w towarzystwie pęcherznicy i klona. Napisałam o pęcherznicy, bo takie stanowisko dla niej mam u siebie
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:07, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
ElaS napisał(a)
"Zieleń to życie" świetna impreza. Dzięki za relację, obejrzałam z przyjemnością


Cieszę się, że fragmenty wystawy, które mi wpadły w oko, spodobały się także Tobie
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Nowa12 23:37, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dorotko, wielkie dzięki za zdjęcia z targów. Ja na nich nigdy nie byłam ale mam nadzieję, że kiedyś mi się uda.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
AniazUroczyska 01:04, 09 wrz 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Dorotko, fajnie,że już jesteś Dzięki za relację!
KasiaBawaria 06:50, 09 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Z tym dolem to sama prawda
____________________
Zapraszam na kawe
Katkak 08:11, 09 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dorciu dziękuję bardzo , że zrobiłaś fotkę z myślą o mnie, cudeńko. Może przez zimę wykombinuję taki domeczek' jest wyzwanie. Fajnie, że znów mogłaś być na wystawie. Choć raz bym chciała. Pokaż co kupiłaś.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Doranma 10:03, 09 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Nowa12 napisał(a)
Dorotko, wielkie dzięki za zdjęcia z targów. Ja na nich nigdy nie byłam ale mam nadzieję, że kiedyś mi się uda.


Myślę, że warto, chociaż raz - dla atmosfery ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 10:05, 09 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
AniazUroczyska napisał(a)
Dorotko, fajnie,że już jesteś Dzięki za relację!


Myślami cały czas jestem ☺ Mając jednak do wyboru: sen i regeneracja po ciężkim dniu czy Ogrodowisko, wybieram jednak to pierwsze ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 10:06, 09 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
KasiaBawaria napisał(a)
Z tym dolem to sama prawda


____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 10:11, 09 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Katkak napisał(a)
Dorciu dziękuję bardzo , że zrobiłaś fotkę z myślą o mnie, cudeńko. Może przez zimę wykombinuję taki domeczek' jest wyzwanie. Fajnie, że znów mogłaś być na wystawie. Choć raz bym chciała. Pokaż co kupiłaś.


Domek fajny, ale czy widziałaś obok maleńki domek czy karmnik dla ptaszków ? ☺ Podoba mi się też ukształtowanie krajobrazu wokół z kamieni i sukulentów, które lubisz ☺
Dwie kupione roslinki - róża New Dawn i bodziszek Rozanne - już w gruncie, posadzone w pośpiechu i bez zdjęć. Ale postaram się jutro przed pracą zrobić zdjęcie zakupów internetowych zmagazynowanych na balkonie, trochę tego jest ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies