Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 23:17, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Z przyjemnością obejrzałam jesienne widoczki z Twojego ogrodu Dorotko Choć to że już jesień nie cieszy mnie zbytnio...ale dopóki są jeszcze kolorki i słoneczko to jest ok! Ale przymrozek dzisiejszej nocy u mnie dość mocno zredukował kolory.Miałam sporo jednorocznych i dalie ...Ale cóż taka kolej rzeczy.
Na trzmielinę oskrzydloną już od dawna mam ochotę,ale jeszcze nie wymyśliłam jej miejsca Więc na razie podziwiam wirtualnie



A u nas, wbrew zapowiedziom, dotąd nie było żadnego przymrozku. Jutro ma byc jeszcze bardzo piękny, ciepły dzień - trzymam pogodynkę za słowo

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:20, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
greg66 napisał(a)
Dorotko pełnia pięknych barw w ogrodzie.
Jak to dobrze, że tu zaglądam


A mnie to cieszy, że zaglądasz Chociaż ja sama ostatnio jestem rzadkim gościem ...

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:23, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Gardener27 napisał(a)

Piękna jesień u Ciebie, kolorów nie brakuje, kwiatów też jeszcze sporo masz na rabatach.

Dużo nowości widzę, działasz prężnie. Dębolistną posadziłaś, dumam nad nią ale nie mam dobrego miejsca. Coś będzie musiało stracić życie

Dynie piękne, zupa krem była ?


Myślę, że w tak dużym ogrodzie znajdziesz dla niej dobre miejsce
Dynia jeszcze się suszy na balkonie. Najbardziej lubię różne dania jednogarnkowe z dodatkiem dyni, a że są to dania rozgrzewające, to póki ciepło, nie mam jeszcze na nie ochoty

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:27, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Gosialuk napisał(a)
Dorotko zaglądam. Kolorowo u ciebie. Ciekawa jestem co na tej rabacie między porzeczkami rośnie.


Dłuuga lista Jest tam kilka traw, m.in. proso rózgowate i miskant Memory, kilka nowych astrów jesiennych i inne ciekawostki, ale nie mam pod ręką listy, by Ci napisać, bo została na działce - postaram się jutro pamiętać, by ją zabrać



O! i ta nowa jeżówka jest tam posadzona

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 23:27, 25 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Macham późno wieczornie! Pogoda jutro powinna być ładna-właśnie byłam na dworze-cudne gwiaździste niebo!!!
Fajnie ,że mróz was oszczędził,u nas narozrabiał!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Doranma 23:30, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Obiecałam Was pozanudzać jesiennymi zdjęciami i będę to robić, ale z opóźnieniem

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:32, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Macham późno wieczornie! Pogoda jutro powinna być ładna-właśnie byłam na dworze-cudne gwiaździste niebo!!!
Fajnie ,że mróz was oszczędził,u nas narozrabiał!


A ja z przyjemnością odmachuję
U nas gwiazd na niebie nie ma, mglisto, ale ufam, że jutro słoneczko będzie świeciło długo i jasno. Przyjeżdżaj, zaraz zrobię drugą kawkę



____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:34, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:35, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:37, 25 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies