Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Gosialuk 14:40, 27 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Pięknie i kolorowo. Masz rację - trzeba łapać chwile póki trwają. W takich okolicznościach przyrody kawka na pewno smakuje.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anabuko1 15:13, 27 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Doranma napisał(a)


Myślę, że w tak dużym ogrodzie znajdziesz dla niej dobre miejsce
Dynia jeszcze się suszy na balkonie. Najbardziej lubię różne dania jednogarnkowe z dodatkiem dyni, a że są to dania rozgrzewające, to póki ciepło, nie mam jeszcze na nie ochoty


Piękne marcinki i kolory jesieni
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 15:17, 27 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Doranma napisał(a)


A tu jeszcze posadzona świeżo hortensja dębolistna - po posadzeniu zaczęła rozwijać młode listki, mam nadzieję, że jej to nie zaszkodzi



Ponieważ jesień to moja ulubiona pora roku, więc spodziewajcie się, że jeszcze Was będę zanudzać jesiennymi zdjęciami A tymczasem dobranoc

róze piękne . dębolistna ładna.chyba taka sama jak moja.Powinna dać rade.
W pierwszym roku.( moja była mała )
Zrobiłam jej kopczyk z ziemi, jak na z= r,oze. ale to już jak mrozy będą.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Doranma 15:32, 30 paź 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Odnotować muszę w ogrodowiskowym pamiętniku, że dziś mieliśmy pierwszy tej jesieni nocny przymrozek, ale niewielki, tylko 1 stopień poniżej zera. Od niedzieli znów obiecują kilkanaście stopni i słońce. Ciekawa jestem co na to moje pomidorki pozostawione w gruncie ☺
Pozdrawiam wszystkich zaglądających ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
AniazUroczyska 00:57, 18 gru 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Dorotko,nie za wcześnie na sen zimowy i to jeszcze taki głęboki? Co tamu Ciebie dobrego?
greg66 20:39, 29 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4564
Halo Dorotko obudź się
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
AniazUroczyska 02:22, 06 mar 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Brakuje nam Ciebie
AniazUroczyska 02:44, 25 kwi 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Czemu tu nadal tak cicho?
Milka 07:36, 25 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Puk, puk....tu wiosna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Doranma 15:12, 29 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Kochani, reaktywowałam ostatnio swojego bloga po kilku miesiącach przerwy i tak z rozpędu zajrzałam także tutaj ... i strasznie wstyd mi się zrobiło, że zaglądacie, a ja tak dawno śladu po sobie nie zostawiłam Niestety nie mogę obiecać, że wrócę do Ogrodowiskowej Społeczności, bo życie batem mnie pogania i jestem w stanie permanentnej zadyszki, więc jak tu jeszcze ogarnąć tyle pięknych ogrodów i wobec wszystkich być w porządku? Chciałabym bardzo, bo mi Was brak i brak tego miejsca, ale nie daję rady. Postaram się jednak chociaż tak z doskoku od czasu do czasu wrzucić tutaj co nieco z moich działkowych wypraw. Bo ogrodu nie zostawiłam. Bywam tak, jak mogę ,czasami tylko na godzinę, czasami na sześć ... tygodniowo! Ogród sobie poradzi. Jedne rośliny rozpychają się łokciami, inne przegrały życiowe starcia - wykończyła je susza lub deszcz, lub ścisk i brak światła. Ale jako całość ogród żyje i dobrze się ma Na powitanie więc w tym sezonie i na przeprosiny zostawiam trochę zdjęć z pierwszych dni tegorocznego lata

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies