Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Gosialuk 16:26, 29 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Też czekałam aż się pokażesz. Zycie nam pisze swoje scenariusze, zdrowie, praca i inne... Każdy tak ma.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Anda 16:33, 29 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Alez masz pieknie Deszcz sprzyja Twoim roslinom. Nie wiem, co zacytowac, czy zarloczne larwy biedronki, czy Astilboides, tak pieknie podsadzony hakone?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Doranma 16:56, 29 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Anda napisał(a)
Alez masz pieknie Deszcz sprzyja Twoim roslinom. Nie wiem, co zacytowac, czy zarloczne larwy biedronki, czy Astilboides, tak pieknie podsadzony hakone?


Ewuś ☺ Dziękuję serdecznie za miłe słowa ☺☺ Wiesz, ja też jestem w kłopocie, bo nie byłam pewna które zdjęcie przykuło Twoją uwagę Aż sprawdziłam czy hakone się gdzieś załapała i jak wygląda astilboides... I już wiem ☺ To rzeczywiście bardzo podobne rośliny ☺ Jednak u mnie rośnie tarczownica (kwitnie na różowo przed rozwojem liści) a pod nią liliowiec i liriope obok. Rzeczywiście ładnie się razem zgrały, choć, o ile dobrze pamiętam, to było dzieło przypadku ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 16:57, 29 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Gosialuk napisał(a)
Też czekałam aż się pokażesz. Zycie nam pisze swoje scenariusze, zdrowie, praca i inne... Każdy tak ma.


Dziękuję że pamiętasz! ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 16:59, 29 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
hankaandrus_44 napisał(a)
Miło, że zajrzałaś. Brakowało tu Twojego podejścia do roślin i ogrodu. Powodzenia.
Bywaj częściej, choć nas chwilę. Nie musisz odpisywać. Bądź!


Dziękuję, Haniu, za słowa zachęty ☺ Ale jak tu nie odpisywać, gdy czyta się takie serdeczne słowa?☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:00, 29 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Gosiek33 napisał(a)
Większość z nas chyba odczuwa te zawirowania. Za to z przyjemnością zobaczyłam tegoroczną odsłonę Twojego gąszczu ogrodowego. Pozdrawiam


Gosiu, dziękuję i pozdrawiam bardzo serdecznie!☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:00, 29 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Za oknem ściana deszczu, znowu ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Waclaw 19:37, 29 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
pięknie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 20:09, 29 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Doranma napisał(a)


Ewuś ☺ Dziękuję serdecznie za miłe słowa ☺☺ Wiesz, ja też jestem w kłopocie, bo nie byłam pewna które zdjęcie przykuło Twoją uwagę Aż sprawdziłam czy hakone się gdzieś załapała i jak wygląda astilboides... I już wiem ☺ To rzeczywiście bardzo podobne rośliny ☺ Jednak u mnie rośnie tarczownica (kwitnie na różowo przed rozwojem liści) a pod nią liliowiec i liriope obok. Rzeczywiście ładnie się razem zgrały, choć, o ile dobrze pamiętam, to było dzieło przypadku ☺


Hahaha Sprawdziłam, co to tarczownica, to Darmera Widziałam wczoraj Astilboides i się nią zasugerowałam widząc Twą tarczownicę Liliowiec i Liriope doskonale z daleka imitują hakone Liriope bardzo lubię, ma prześliczne kwiaty. Bardzo ładna kompozycja.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ElaS 23:55, 29 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Z przyjemnością zajrzałam do Twojego magicznego ogrodu
Mam u siebie Guzikowca, o to wpływ Twojego czarowania. Prawie udechł tej wiosny. Jednak wypuszcza listki, będzie żył. Czy zakwitnie? No, nie wiem. Zostanie u mnie z myślą o Czubajkowym Ogrodzie
____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies