Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

anka_ 18:11, 18 wrz 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasiu to najprawdopodobniej gąsienica jakiegoś miernikowca.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
kasiab 20:14, 18 wrz 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Aniu Dziękuję bardzo! to rzeczywiście larwa motyla.

Toszko żyje i jak się chwycił kawałka ręcznika papierowego to nie mogłam go strącić na trawę... Ale cos obrzydliwego jak dla mnid
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Kasia_CS 20:49, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mówisz, że Twoja Kaja też taka diablica ? Moja jak tylko usłyszy, że otwierają się drzwi do ogródka to leciii! Może być chłodno, mokro, ona być goła, a i tak będzie parła za drzwi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
MartaKozak 21:55, 18 wrz 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Ciekawe co to za stworek
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
kasiab 07:11, 19 wrz 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Kasia_CS napisał(a)
Mówisz, że Twoja Kaja też taka diablica ? Moja jak tylko usłyszy, że otwierają się drzwi do ogródka to leciii! Może być chłodno, mokro, ona być goła, a i tak będzie parła za drzwi


Moja Kaja jest zaborcza, zazdrosna i musi być mama zawsze wszędzie i na każde pstryk. To ona reaguje dzikim pędem jak znikam z pola widzenia i nic nie jest ważne dla niej
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Kasia_CS 15:46, 19 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kasiab napisał(a)


Moja Kaja jest zaborcza, zazdrosna i musi być mama zawsze wszędzie i na każde pstryk. To ona reaguje dzikim pędem jak znikam z pola widzenia i nic nie jest ważne dla niej


moja lubi uciekać za drzwi i psocić, brudzić się w ziemi, obrywać kwiatki - a do tego mama absolutnie niepotrzebna... wręcz niechciana bym powiedziała albo może chciana, żeby zobaczyła jak to Kaja ładnie zrywa mamy ukochane pąki róż poza tym to przylepa, że mogłaby mi z rąk nie schodzić... a dla Kuby mojego to taka niedobra się zrobiła - tłucze go po głowie!! no diablica.. kto by się spodziewał po tym aniołeczku.. muszę ją pilnować okrutnie..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kasiab 15:52, 19 wrz 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Kasia_CS napisał(a)


moja lubi uciekać za drzwi i psocić, brudzić się w ziemi, obrywać kwiatki - a do tego mama absolutnie niepotrzebna... wręcz niechciana bym powiedziała albo może chciana, żeby zobaczyła jak to Kaja ładnie zrywa mamy ukochane pąki róż poza tym to przylepa, że mogłaby mi z rąk nie schodzić... a dla Kuby mojego to taka niedobra się zrobiła - tłucze go po głowie!! no diablica.. kto by się spodziewał po tym aniołeczku.. muszę ją pilnować okrutnie..


u nas jest prawo pięści i zębów też jak śpi to aż mi się wierzyć nie chce że to takie małe diablatko obrywa Twoje piękne róże?! Jestem na bieżąco u Ciebie i wzdycham do Twych róż
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 20:11, 21 wrz 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Mam takie głupie pytanie po rozmowie z tutejszym mieszkańcem: co sądzicie o posadzeniu ziemniaków w przydomowych ogródkach by pozbyć się perzu?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Kasia_CS 23:45, 21 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kasiab napisał(a)


u nas jest prawo pięści i zębów też jak śpi to aż mi się wierzyć nie chce że to takie małe diablatko obrywa Twoje piękne róże?! Jestem na bieżąco u Ciebie i wzdycham do Twych róż


taaa... ma jakiś czujnik i jak po sznurku leci do najbliższego pąka i cap! już miętosi go w ręce.. a płatki rozwiniętych już kwiatów to z wielką pasją obrywa
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kasiab 09:35, 22 paź 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Hej! Mam do Was pytanie czym zaimpregnować deski tarasowe? W końcu są gotowe dechy (miały być na lipiec) i jutro będziemy się tym zajmować jak tylko przyjadą.... Jakiś jestem zrazona do oleju w basz domowy blat prosi się po 3 miesięcznym użytkowaniu do kolejnego olejowania. Chciałam jakaś lazure żeby taras był w kolorze szarym i niestety na pazurach nie ma wyszczególnionych tarasów
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies