Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 07:49, 21 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
buziaki ślę poczytałam dyskusję o kompostowaniu ,trawniku jestem na bieżąco


fajnie ,że jesteś Madzia Ja po mojej nieobecności nie potrafię się odrobić z niczym. A już u Was co się dzieję to tylko przelotnie wiem W wakacje pewnie będzie mniejszy ruch więc będzie szansa ponadrabiać wątki. Buźka.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasia_CS 09:29, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)


Kasia mój też byłby spalony ale podlewamy go codziennie . Aż strach zaglądać do skrzynki jak rachunek z wodociągów przyjdzie
Co tam trawnik jak ma się takie piękne róże


Ale ładny trawnik mega podkreśla piękno rabat, więc u mnie trzeba trochę zamykać oczy, zeby nie razily te żółte "hektary"
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 20:41, 21 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Dorka, w miarę nadrobiłam poczytałam o kompoście, teorii nigdy za wiele Właśnie do swojego dorzuciłam trzy taczki obornika, co to go dostałam w prezencie od sąsiadki. Miła sąsiadka, wie co lubię Już zacieram ręce na jesienny kompościk, bo musiałam mojemu zrobić przerwę na sezon wiosenny - dwie komory przestały wyrabiać
Podest baaardzo ładny, będziesz się na pełnym komforcie bujać Trawniczek piękny...Rabatki wypielęgnowane. Seslerie sadziłam w odległości 50 cm od siebie i 50 cm od szałwii, już mi się ładnie łączą.
O...u mnie padaaaa! Rany, ale się cieszę!!! Buziaki przesyłam!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mary 21:46, 21 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Toszka napisał(a)

a w PNOSie próchnicę kwasną i odkwaszoną...
pewnie, że można dobroci kupić...trzeba tylko wywiad zrobić

Ja właśnie PNOS na rogu Al.Krakowskiej i Krakowiaków miałam na myśli.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Toszka 22:01, 21 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Mary napisał(a)

Ja właśnie PNOS na rogu Al.Krakowskiej i Krakowiaków miałam na myśli.


Cha, cha
Dla mnie PNOS to na Al. Krakowskiej, a prywaciarz na Krakowiaków
I na Krakowiaków mają obornik w worach. Ciężkie to jak piorun.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Mary 08:21, 22 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Toszka.
I masz rację. PNOS ma adres Al. Krakowska.
A "prywaciarz na Krakowiaków" to gdzie? Naprzeciwko PNOS czy w zupełnie innym miejscu.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Makusia 09:40, 22 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Fajna dyskusja niemal naukowa się zrobiła- dużo przydatnych info, sporo cennej wiedzy. Dopytam jednak- co znaczy przewracać kompost "raz na jakiś czas"? I jak to robić, jak kompostownik jest na tyle wysoki, że swobodnie widłami manewrować się nie da?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
eVka 12:50, 22 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Cześć dziewczyny Nie zaglądałam tyle czasu bo w robocie miałam sajgon a w domu po 8 godzinach spędzonych przy komputerze nie odpalam już żadnych sprzętów. I tak mój wzrok powinien już pójść na emeryturę Ale wracam na normalne obroty i zaraz zaglądam co u Was. Pewnie się dzieję Nie wiem jak nadrobię te dwa tygodnie nieobecności
U mnie z nowości to podeścik, który eMuś zrobił nie mogąc słuchać juz moich narzekań Zostały tylko kosmetyczne wykończenia spodu i finito

a tak się prezentuje :

a taki widok z podesty leżąc na hamaczku



Padłam, umarłam i oczy mam jak 5 złotych!!! Boski podest, meeega zazdroszczę! Pozdrów zdolnego eMusia, kochany musi być, że takie cudo Ci zrobił!
Wartośc dodana do ogrou level high!
____________________
DorKa 13:15, 22 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Padłam, umarłam i oczy mam jak 5 złotych!!! Boski podest, meeega zazdroszczę! Pozdrów zdolnego eMusia, kochany musi być, że takie cudo Ci zrobił!
Wartośc dodana do ogrou level high!

Ewcia moj eMus to chyba juz 2,5m powinien mieć z tej dumy No zdolna bestia i kochana Dzięki bardzo

ps zgapiłam od Ciebie Twistery :- Na dniach będę podziwiać te cudne kolorki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Toszka 13:16, 22 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Mary napisał(a)
Toszka.
I masz rację. PNOS ma adres Al. Krakowska.
A "prywaciarz na Krakowiaków" to gdzie? Naprzeciwko PNOS czy w zupełnie innym miejscu.


Na przeciwko PNOSu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies