Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 13:38, 19 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
ren133 napisał(a)


Takie miejsce typu domek ogrodnika z przytulonym kompostownikiem można zrobić np po prawo ... zasłonić żywą przegroda np z cisa Sposobów jest wiele ... ważne żeby być przekonanym do tego ... do takiego klimatu ... napisałam co myślę bo tak mi się samoistnie nasunęło ... masz świetną wypadową bazę ... wystarczy odsłonić drewno i w miejsce tujek zorganizować takie miejsce relaksu od drzew wzdłuż ułożonego drewna ... podest z desek nawet takich zwykłych by zostać w klimacie ... byłoby bosko!!! ale wiadomo decyzja należy do Ciebie ... to Twój ogród i to Tobie musi się podobać


Podest będzie Asi wymyśliła

Brązowe kółko to podescik (kropki to drzewa )
____________________
Dorka Zakręcony ogród
ren133 13:49, 19 paź 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
No i pięknie ... tylko ja bym nie zasłaniała drewna
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
makadamia 13:52, 19 paź 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Tam jeszcze domek na drzewie dla dzieciaków ma się zmieścić
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
ren133 13:56, 19 paź 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
A po drzewach muszą chodzić?
Czego sie nie robi dla tych dzieci ... niebo by sie przychyliło dla nich jak są małe ... a potem takie to pyskate i niewdzięczne ... hehe ... sorry za czarny humor
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
DorKa 14:05, 19 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
ren133 napisał(a)
A po drzewach muszą chodzić?
Czego sie nie robi dla tych dzieci ... niebo by sie przychyliło dla nich jak są małe ... a potem takie to pyskate i niewdzięczne ... hehe ... sorry za czarny humor


Jaki czarny ?? Samo życie

w kwestii domku, oprócz radości dla dzieci w pakiecie trochę spokoju dostanę Jak wejdą rano to na kolacje zaproszę. Taką wizję wyrodna matka ma
____________________
Dorka Zakręcony ogród
sylwik69 20:42, 19 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
DorKa napisał(a)


Jaki czarny ?? Samo życie

w kwestii domku, oprócz radości dla dzieci w pakiecie trochę spokoju dostanę Jak wejdą rano to na kolacje zaproszę. Taką wizję wyrodna matka ma

Więc koniecznie domek musi być plan Asi bardzo fajnie wyszedł,dobra jest w te kółka
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 20:43, 19 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
DorKa napisał(a)


Jaki czarny ?? Samo życie

w kwestii domku, oprócz radości dla dzieci w pakiecie trochę spokoju dostanę Jak wejdą rano to na kolacje zaproszę. Taką wizję wyrodna matka ma

Więc koniecznie domek musi być plan Asi bardzo fajnie wyszedł,dobra jest w te kółka
Dubelek! sorry
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
wiklasia 22:15, 19 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Jakoś tak przytuptałam za dziewczynami .
Klimatyczny masz dom, a okiennice to jak wisienka na torcie. Za to widzę, że za płotem kogoś zanadto poniosło z "hawirą". Toto wielgachne, z falującym dachem mam na myśli.
Istniejący starodrzew jak dla mnie idealnie nadaje się do rozpięcia hamaka, co też chyba uskuteczniałaś.
A w kwestii tyczenia linii rabat - jak węża zabraknie (wiadomo, każdy wąż ma gdzieś swój koniec) to można podkraść potomstwu piasek z piaskownicy i nim sypać linie koła.
Widzę, że rodzi się coś ciekawego na Twoim kawałku ziemi. Kibicuje Twoim zmaganiom.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
DorKa 08:03, 20 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
sylwik69 napisał(a)

Więc koniecznie domek musi być plan Asi bardzo fajnie wyszedł,dobra jest w te kółka

dzięki za odwiedziny Zgadzam się z Tobą, kółka Asi świetne. Zobaczymy jak w realu wyjdą.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 08:15, 20 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
wiklasia napisał(a)
Jakoś tak przytuptałam za dziewczynami .


i bardzo dobrze ja też u Was tuptam tylko jeszcze po cichutku

wiklasia napisał(a)
Klimatyczny masz dom, a okiennice to jak wisienka na torcie. Za to widzę, że za płotem kogoś zanadto poniosło z "hawirą". Toto wielgachne, z falującym dachem mam na myśli.


Okiennice pomysł i wykonanie mój osobisty eM.
a w kwestii widoków za płotem, wielgachne to fakt ale właściciel fajny na szczęście

wiklasia napisał(a)
Istniejący starodrzew jak dla mnie idealnie nadaje się do rozpięcia hamaka, co też chyba uskuteczniałaś.


kolejny raz wprawne oko udowadniasz Zgadza się, hamak był ale zapragnęłam ładnego widoku bo z tarasu jest to pierwszy plan. Takie bujne kwitnące rabaty dookoła mi się marzą

wiklasia napisał(a)
A w kwestii tyczenia linii rabat - jak węża zabraknie (wiadomo, każdy wąż ma gdzieś swój koniec) to można podkraść potomstwu piasek z piaskownicy i nim sypać linie koła.
Widzę, że rodzi się coś ciekawego na Twoim kawałku ziemi. Kibicuje Twoim zmaganiom.

Właśnie wyprzedziłaś moje pytanie Na pewno zabraknie węża.Mam nadzieję,że w weekend nareszcie ogarnę temat. Dzięki bardzo
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies