Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

Magleska 14:41, 13 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
każda z nas popełnia jakieś błędy …. i zdanie zmienia..... i koncepcje ogrodu...….. a i czasem kolor czy długość włosów hihi ….

….pstrykaj ,pliss

u mnie słoneczko wyszło ,kusi żeby wyjść ,ale chcę się wykurować do weekendu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 15:12, 13 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
każda z nas popełnia jakieś błędy …. i zdanie zmienia..... i koncepcje ogrodu...….. a i czasem kolor czy długość włosów hihi ….

….pstrykaj ,pliss

u mnie słoneczko wyszło ,kusi żeby wyjść ,ale chcę się wykurować do weekendu


Zgadza się z włosami też eksperymentowałam ale i tak zawsze wracam do punktu wyjścia czyli ciemnego brązu
I analogicznie muszę wyszukać swoich ulubionych farb do włosów w ogrodzie , w których najlepiej się czuję

Zasłoń zasłony i nie patrz za okno Wiem, wiem to tak jakbym demolce powiedziała nie jedz skarpety podkładając ją pod nos ale dla zdrówka dasz radę!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Zana 21:04, 13 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Pstrykaj, pstrykaj, też czekam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Sonka 08:48, 15 mar 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
No to marzących o zadaszonym tarasie jest nas więcej, ja chcę to zrealizować w tym roku, będzie drewniany. Na razie nie wiem jakie pokrycie wybrać - blachę, poliwęglan czy mieszane. Dachówka za ciężka.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
DorKa 08:45, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Sonka napisał(a)
No to marzących o zadaszonym tarasie jest nas więcej, ja chcę to zrealizować w tym roku, będzie drewniany. Na razie nie wiem jakie pokrycie wybrać - blachę, poliwęglan czy mieszane. Dachówka za ciężka.

Cześć Krysiu, chwilkę mnie nie było Witam Cię serdecznie u mnie!
W kwestii tarasu to jest na pewno wiele czynników, które mają wpływ na wybór.Poliwęglan nie pasuje do bryły mojego domu a poza tym mam watpliwości, czy bezobsługowo można go traktować. Brud gromadzący się na nim jest widoczny z tarasu. Pewnie trzeba coś z tym roić ,żeby wyglądał estetycznie ? ?
U mnie zadaszenie będzie całe drewniane.Taki wiejski styl Ja jestem otwarta ale skoro eMek sie uparł na drewno niech będzie Trzymam kciuki za realizację Twoich planów!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 08:54, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Po takim pięknym weekendzie w każdym wątku będzie mnóstwo do oglądania, mam nadzieję
Ja też nie próżnowałam ale sił na zdjęcia zabrakło Poprawię się obiecuję! To co udało mi się zrobić :

zwertykulowałam trawniki, eMek nawozi
usunęłam krajobraz księżycowy demolki, uzupełniłam ubytki
zrobiłam kanciki
przesadziłam tujki, w ich miejsce posadzę duże tak by zakryć piękną architekturę za płotem czyt.wiatę

i takie tamy. Najwięcej czasu zajęła regeneracja trawnika. W moi przypadku pies i piękny ogród się nie sprawdza. Za to piękny pies i ogród jak najbardziej
Oczywiście ja robię oię wszystko naraz czego wynikiem jest jeden wielki bajzel wszędzie. Zamiast zacząć i skończyć najpierw jedno. No nie da się

Zdjęcia porobię niebawem. tymczasem życzę Wam pięknego dnia!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 09:32, 01 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Oo to popracowałaś solidnie w weekend no i przypomniałaś mi o kancickach... zapomniałm o nich eh
Zrób fotki, ciekawa jestem jak teraz ogród wygląda u Ciebie
____________________
DorKa 09:42, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Oo to popracowałaś solidnie w weekend no i przypomniałaś mi o kancickach... zapomniałm o nich eh
Zrób fotki, ciekawa jestem jak teraz ogród wygląda u Ciebie


zdemolowany, wierz mi Liczę tylko na to,że przy takiej pogodzie trawka szybko zakiełkuje i księżycowy obraz odleci na księzyc
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 10:03, 01 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


zdemolowany, wierz mi Liczę tylko na to,że przy takiej pogodzie trawka szybko zakiełkuje i księżycowy obraz odleci na księzyc

2-3 tygodnie i będzie zielonutko. Robiłaś dosiewki?
____________________
DorKa 10:14, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

2-3 tygodnie i będzie zielonutko. Robiłaś dosiewki?


tak magiczną dosiewką, która wg opisu miała wystarczyć na 100 ubytków ale chyba po yorku a nie berneńczyku U mnie wystarczyła na 1/3 wszystkich ubytków Resztę dosiałam trawy pierwszej lepszej jaką znalazłam na półce więc pewnie będzie różnorodność kolorystyczna
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies