Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

Kasiolaaa 09:37, 30 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ja tez jestem za rozami milosnicy tak mają taras masz obledny
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 09:48, 30 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)

Ewcia pokłady romantyzmu jakie miałam wyssały moje dzieci z mlekiem

Nie wierzę Ja niby tez mocno na ziemi stojąca i taka baba z budowy ale jednak róże kocham i lawendę i przy nich wymiękam i się bardzo relaksuję!
____________________
DorKa 09:55, 30 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasiolaaa napisał(a)
ja tez jestem za rozami milosnicy tak mają taras masz obledny


Taak tak ja wiem,że Ty też różana dziewczyna jesteś
Cieszę się ,że taras się podoba A co do róż nie mówię nie choć na tą chwile nie widzę ich tam.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 10:07, 30 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Nie wierzę Ja niby tez mocno na ziemi stojąca i taka baba z budowy ale jednak róże kocham i lawendę i przy nich wymiękam i się bardzo relaksuję!


Baba z budowy mówisz To tak ja ja. A romantyzmu na tyle mi zostało,żeby taki zestaw róża + lawenda gdzieś wkomponować + zimozielone.Ale nie za dużo
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 10:09, 30 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


Baba z budowy mówisz To tak ja ja. A romantyzmu na tyle mi zostało,żeby taki zestaw róża + lawenda gdzieś wkomponować + zimozielone.Ale nie za dużo

Hehe toś my sobie pocukrowały No to jak mały zestawik róża+lawenda gdzieś upchniesz to moim zdaniem jestem romatyczna
____________________
sarenka 12:43, 01 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dorka,dałaś mi do myślenia, więc biorę kartek, i będę pisać co też bym chciała posadzić na podpkiennej też fotkę zrobię domu i zobaczę jak to by się mogło prezentować
____________________
Magda W samym sloncu
DorKa 15:20, 04 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
sarenka napisał(a)
Dorka,dałaś mi do myślenia, więc biorę kartek, i będę pisać co też bym chciała posadzić na podpkiennej też fotkę zrobię domu i zobaczę jak to by się mogło prezentować


i jak naskrobałaś coś ? Będziemy się wspierać w realizacji naszych podokiennych
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 15:24, 04 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dziewczyny co mogę przesadzać jeszcze teraz ?
Zaczęłam wcinać trawnik z podokiennej i okazuje się,że będzie ona większa niż myślałam Jak pomyślę, że rozkopie wszystko i nic nie posadzę teraz a moja demolka będzie miała niezłe pole do brudzenia się ( czyt. wnoszenia tego błota do domu ) to nie bardzo mi się to podoba
Mam żurawki , trawki i świerczki do rozsadzenia ale chyba na trawy to za późno nie ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Pszczelarnia 15:49, 04 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Traw nie rozsadzaj, ale możesz je w całości z bryłą przesadzić.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Helen 21:46, 04 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Cześć Dorka, zaznaczam Twój wątek, bo widzę że warto poczytać. Taras super Wam wyszedł. A przewożenie tuj to wyczyn nie lada, w życiu czegoś takiego nie widziałam, ale najważniejsze że się udało
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies