Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

eVka 13:16, 25 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)

Ewcia ja też miałam nie kupować czytając Wasze zmagania z nimi. Ale z drugiej strony jak ja ma tworzyć ogrodowiskowy ogród bez bukszpana choćby jednego ?? Tak więc zaryzykuję
Na zdjęciu wyglądają łądnie. Rozumiem,że jak coś im będzie dolegać to gołym okiem dostrzegę ?

Tak, spokojnie gołym okiem zobaczysz. Oby były zdrowe i ładnie rosły
Fakt, bez buksów dziwnie jakoś w ogrodzie, jednak ja już w cisy idę.
____________________
Makusia 19:48, 25 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Możesz dolowac. Ja Ci to mówię, ale wyjątkowo wiem
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Toszka 19:50, 26 paź 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Proponuję buksy przesadzić do sporo większych doniczek. Korzenie nie zmarnują czasu podczas dołowania
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
DorKa 08:59, 28 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Makusia napisał(a)
Możesz dolowac. Ja Ci to mówię, ale wyjątkowo wiem

Wyjątkowo powiadasz ? Cóż za skromność W każdym razie buksy zadołowane!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 09:01, 28 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Toszka napisał(a)
Proponuję buksy przesadzić do sporo większych doniczek. Korzenie nie zmarnują czasu podczas dołowania

za późno już wsadzone. Bedą musiały poczekać do wiosny choć nie wiem czy jednak docelowo ich tam nie zostawię
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 09:07, 28 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Buksiki w drodze do domu w moim super dostawczym aucie Do bagażnika nic nie wejdzie, no może poza moją torebkę


Na żywo okazało sie ,że to naprawdę dorodne okazy. Mają ok 40 cm wysokości i wyglądają bardzo zdrowo.

Miałam kilka pomysłów na ich posadzenie ale ostatecznie zadołowałam je obok podeściku przed limkami. To miejsce widzę z tarasu więc troszkę zielonego się przyda. I chyba zostawię je tam na stałe. Co myślicie ?


Na tehj rabacie sadzone są nowe tujki tydzień temu.Miały być 2 metrowe ,żeby jak najszybciej zakryć wiatę sąsiada ale chyba sprzedawca miał zepsutą miarke

____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 09:24, 28 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kilka jesiennych fotek z ostatniego pięknego dnia. Mówiłam już ,że nienawidzę liści ?


a tu przesadzone tujki :

____________________
Dorka Zakręcony ogród
Brzozowadzie... 09:53, 28 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Te buksiki piękne, wsadzaj je już bez doniczek, bo wyglądają jakby tam zawsze były, szkoda je męczyć zimą w doniczkach
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 09:59, 28 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Te buksiki piękne, wsadzaj je już bez doniczek, bo wyglądają jakby tam zawsze były, szkoda je męczyć zimą w doniczkach

Mówisz ? Też myślę,żeby je tam zostawić przynajmniej coś zielonego zimą i wiosną będzie . Poza limkami na tej rabacie mam jeszcze ID ( pomiędzy buksami ).
____________________
Dorka Zakręcony ogród
HannaR 10:04, 28 paź 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Buksiki śliczne. Teraz musisz na nie chuchać i dmuchać.

Co planujesz wokół tarasu? Nie chcesz tam czegoś wyższego?

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies