Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

Helen 20:34, 17 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8347
Dorka, ślicznie pokazałaś kółka w ogrodzie. Bardzo ładnie to wygląda. Lubię Twój ogródek. A konwalnika posadź koło jakiejś limonkowo zielonej rośliny, będzie się ładnie odznaczał.
____________________
Helen - Hortensjowo
Wiolka5_7 20:59, 17 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20591
No to poszalałaś z łopatą ja z sekatorem znowu teraz będzie lepiej i będzie Pani zadowolona
Hakone na brzegu....super
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 07:50, 18 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Helen napisał(a)
Dorka, ślicznie pokazałaś kółka w ogrodzie. Bardzo ładnie to wygląda. Lubię Twój ogródek. A konwalnika posadź koło jakiejś limonkowo zielonej rośliny, będzie się ładnie odznaczał.


Dzięki Bradzi mi miło
Mam na froncie kulki z tawuły japońskiej , jest żółciutka więc może tam go ( konwalnika ) wkomponuję .
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:53, 18 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)
No to poszalałaś z łopatą ja z sekatorem znowu teraz będzie lepiej i będzie Pani zadowolona
Hakone na brzegu....super


Poszlałam to fakt. Czuje w mięśniach
Szkoda tylko ,że jak wracam z pracy to już nic nie zrobię bo ciemno. Ale w weekend teściowa ma zabrać dzieciaczki więc nadgonię

Hakone ostatecznie zamówiłam all gold. Nie wiem czy dobrze ale posłuchałam Ciebie, że wszystkie fajne
Zamówiłam 12 sztuk, ,mam nadzieję, że wystarczy..
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 12:33, 18 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20591
DorKa napisał(a)


Poszlałam to fakt. Czuje w mięśniach
Szkoda tylko ,że jak wracam z pracy to już nic nie zrobię bo ciemno. Ale w weekend teściowa ma zabrać dzieciaczki więc nadgonię

Hakone ostatecznie zamówiłam all gold. Nie wiem czy dobrze ale posłuchałam Ciebie, że wszystkie fajne
Zamówiłam 12 sztuk, ,mam nadzieję, że wystarczy..


No to fajnie,że w weekend podziałasz
A jak tam ze słońcem ? Bo All gold na słońcu będzie przypalać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 12:56, 18 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)


No to fajnie,że w weekend podziałasz
A jak tam ze słońcem ? Bo All gold na słońcu będzie przypalać

Nasłonecznienie umiarkowane Pamiętasz tam miało być zestawienie z jeżówkami ale za mało słońca miały

Roślinki dopiero na początku marca przyjadą ale w drodze już mam Gracimiliusy na Nigrową Także będą nowe nasadzenia!

A jeżówki green jewel zaplanowałam na małej obok tarasu w towarzystwie pony tails i cisów. Czy takie ubogie zestawienie będzie ok na małej rabacie ?

To ta rabata ( na nasadzenia nie patrzcie bo jakby nieaktualne )
____________________
Dorka Zakręcony ogród
deszczowymaj 13:01, 18 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
DorKa napisał(a)



A jeżówki green jewel zaplanowałam na małej obok tarasu w towarzystwie pony tails i cisów. Czy takie ubogie zestawienie będzie ok na małej rabacie ?

To ta rabata ( na nasadzenia nie patrzcie bo jakby nieaktualne )


Myślę,że czegoś jeszcze brakuje ..coś kwitnącego od czerwca? Różyczki ? przydałaby się jakaś mega odmiana kwitnąca nieprzerwanie do jesieni
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
DorKa 13:04, 18 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
deszczowymaj napisał(a)


Myślę,że czegoś jeszcze brakuje ..coś kwitnącego od czerwca? Różyczki ? przydałaby się jakaś mega odmiana kwitnąca nieprzerwanie do jesieni


No w tych kłosach wyglądałyby pięknie a ja jeszcze nie mam żadnej róży w ogrodzie
Dzięki wielkie za propozycję
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 15:27, 18 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20591
DorKa napisał(a)

Nasłonecznienie umiarkowane Pamiętasz tam miało być zestawienie z jeżówkami ale za mało słońca miały

Roślinki dopiero na początku marca przyjadą ale w drodze już mam Gracimiliusy na Nigrową Także będą nowe nasadzenia!

A jeżówki green jewel zaplanowałam na małej obok tarasu w towarzystwie pony tails i cisów. Czy takie ubogie zestawienie będzie ok na małej rabacie ?

To ta rabata ( na nasadzenia nie patrzcie bo jakby nieaktualne )

To spoko
Nowe nasadzenia -super !

Wiesz posadź jak lubisz jedni lubią mniej kolorowo a drudzy bardziej
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 08:03, 24 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Nie wiem jak Wy ale ja sobotę spędziłam w ogrodzie Nareszcie!
Tak sobie myślę, że jak tak wcześnie wszystko zaczynam to będzie szansa w sezonie poleniuchować

To co udało się zrobić :

zerwanie reszty darni na podokienna . Kształt jeszcze do korekty ale kawał rabaty wyszedł. Zamówione roślinki w drodze ( Mariken, ML i hakone )




przesadziłam trzmielinę z podokiennej i tuffety tutaj :




____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies