Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 10:59, 12 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dorii napisał(a)
Cieszę się że mogłam pomóc


bardzo Dzięki!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mrokasia 11:04, 12 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Hej Dorka, widzę że znów nigrowa na tapecie . Anula dobrze radzi i Dorii super to narysowała .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
DorKa 11:05, 12 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Pozostając w tematyce mojego ulubionego ostatnio chrobotka to zrobiłam na licytację karnawałową w szkole kotyliony. Miały być w tematyce walentynkowej ale pomyślałam, że wersja EKO bardziej na czasie
Jak ja go lubię Chrobotka znaczy


____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 11:08, 12 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Jak myślicie można już zamawiać marikeny ? Patrząc na prognozę ma być całkiem nieźle i chętnie bym już pokopała

Zacznę od podokiennej, jest mniejsza i będzie łatwiej ( chyba ) Na pewno szybciej.

Potem przyjdzie pora na nieszczęsną Nigrową. Dobrze byłoby przesadzic Nigry zanim zakwitną. Muszę się śpieszyć.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Dorii 11:13, 12 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ładne te chrobotkowe instalacje. Do kotylionów daj jeszcze po serduszku i będzie i eko i walentynkowo ale i bez tego są super.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 11:15, 12 lut 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
To może lepiej teraz za te nirdy się wziąć a z marikenami jeszcze poczekać. przecie nie musisz całej nigrowej robić teraz. Tylko sobie sprawdź co rośnie w miejscu gdzie mają drzewka trafić.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
DorKa 11:16, 12 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dorii napisał(a)
Ładne te chrobotkowe instalacje. Do kotylionów daj jeszcze po serduszku i będzie i eko i walentynkowo ale i bez tego są super.


No właśnie do wiosny mnie tak ciągnie, że te Walentnki chcę ominać szerokim łukiem
Choć to może być trudne bo mój młody ma urodzinki w walentynki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 11:18, 12 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
mrokasia napisał(a)
Hej Dorka, widzę że znów nigrowa na tapecie . Anula dobrze radzi i Dorii super to narysowała .


Znów trafne spostrzeżenie Kasia Oby po raz ostatni
A dziewczyny faktycznie dobrze radzą. Na pewno posłucham.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 11:20, 12 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dorii napisał(a)
To może lepiej teraz za te nirdy się wziąć a z marikenami jeszcze poczekać. przecie nie musisz całej nigrowej robić teraz. Tylko sobie sprawdź co rośnie w miejscu gdzie mają drzewka trafić.

Może masz rację. Z ta pogodą w tym roku to nic nie wiadomo i Nigry mogą ruszyć wcześniej niż się spodziewam.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 08:49, 13 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dziewczyny kochane chcę dokończyć zakupy na all ,póki co na podokienna dlatego gorąca prośba o pomoc.

Czy zestawienie roślin jn. jest ok ? Oczywiście rozmieszczenie wymaga na pewno zmian ale pytanie czy te rośliny będą ładnie się komponować.

Czy coś zamienić / dokupić ? Będą bardzo wdzięczna za pomoc

____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies