Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Judith 19:52, 06 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10043
Przepiękne widoki, a pierwsze zdjęcie to jak z jakiejś amerykańskiej rezydencji .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MagdaLenka 21:10, 06 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 847
Rewelacja! Wszędzie wypielone i dopieszczone. Zazdroszczę, bo ja cały czas przegrywam wyścig z chwastami.
U mnie Rohan Obelisk też jeszcze bez liści, ale zapączkowany.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Agnieszka_Z 21:26, 06 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 445
ajka napisał(a)
Dziś przyszły bodziszki biokovo. Posadziłam przy szafirkach, zdjęcie mam przed sadzeniem tylko, bo kończyłam wieczorem.




Tak to cudnie wygląda, że może i u siebie posadzę szafirki.

Aniu, wspominałaś że masz skrzynie z desek po budowie już 6 lat. Czy zabezpieczałam je w jakiś sposób?
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
ajka 22:10, 06 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4052
Polon napisał(a)
Wypieszczony masz ogród, że szczęka opada
Drzewka owocowe w pasie, który folią przygrywaliście? Super wyszło, patent wart skopiowania.
O kiermaszu priva wysłałam


Tak to ten sam pas drzewek, syn jeszcze go na wiosnę przekopał, mogę już powoli sadzić nowe chciejstwa, ale za bardzo nie mam pomysłu.

Dzięki za info.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 22:15, 06 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4052
Narsilia napisał(a)
Czyściutko ,pięknie i kwitnąco u ciebie , co do magnoli wszędzie wyglądają pięknie to zdecydowanie jest ich rok idealna pogoda aby podziwiać ich piękno .


Narsilia uwielbiam magnolie. Niestety moja kupowana na początku ogrodowania i nie wiedziałam, że kwitnie razem z liśćmi i jej kwiaty są słabo widoczne, co do dzisiaj mnie boli, ale dziś prawdziwie się ucieszyłam. To chyba pierwszy raz gdy dała taki popis. Na początku chorowała na choroby grzybowe, a potem była przycinania i słabo kwitła.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 22:16, 06 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4052
Judith napisał(a)
Przepiękne widoki, a pierwsze zdjęcie to jak z jakiejś amerykańskiej rezydencji .


To widok z huśtawki. Żeby jeszcze ta jedna wisienka nie psuła widoku. Rok różnicy a mocno odstaje od pozostałych.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 22:19, 06 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4052
MagdaLenka napisał(a)
Rewelacja! Wszędzie wypielone i dopieszczone. Zazdroszczę, bo ja cały czas przegrywam wyścig z chwastami.
U mnie Rohan Obelisk też jeszcze bez liści, ale zapączkowany.


Magdalenka dzięki, jeszcze trochę chwastow zostało mi przy plaży. Nie dałam rady już tego ogarnąć. To zabawa na całe popołudnie.

Rohan Obelisk u mnie też zapączkowany.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 22:21, 06 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4052
Agnieszka_Z napisał(a)


Tak to cudnie wygląda, że może i u siebie posadzę szafirki.

Aniu, wspominałaś że masz skrzynie z desek po budowie już 6 lat. Czy zabezpieczałam je w jakiś sposób?


Agnieszka_Z skrzynie niezabezpieczane niczym. Pomalowane i wyłożone folią.

Szafirki się polecają
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
An_na 22:33, 06 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1586
Twoje szafirki robią furorę na Ogrodowisku
Fajny pomysł z bodziszkami przy nich.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Wiaan 23:32, 06 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5312
Ania jakie masz ładne drzewa a ścieżki jakie ciekawe, bardzo ładny ogród Powtórzę się ale muszę zostawić zachwyt nad szafirkami, niesamowity efekt
Mam pytanie o Amanogawy, jak wysokie rosną i czy można je trzymać w ryzach? Czy łapią jakieś choroby, nie wiem jak wyglądają jak są same liście

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies