Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Zakrecona 23:46, 02 wrz 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Elu u siostry sosna jest ok, nie wiem jak sytuacja u Ciebie.


Różanka piękna

U mnie każda róża innego wzrostu

Hortensdjowa bardzo mi się podoba

Konfitury różane degustowałaś?
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
gosika67 12:06, 06 wrz 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elu witaj, tytuł wątku mnie tutaj zwabił. Myślałam u budlejach. Widzę następną fankę róż. Pięknie rosną, u mnie gorzej, pogoda je zablokowała.
Duet Błękitny Anioł i Jasmina fajnie dobrałaś.
Też mam Błękitnego Anioła, zawsze ładnie kwitnie.
Jasminę kupiłam wiosną, nie przyjęła się uschła. Louis Odier też gości na mojej rabacie.
Jestem ciekawa jak róża Aspirin Rose odnalazłaby się w donicy? Zauroczyła mnie Twoja róża. Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ajka 00:14, 07 wrz 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3970
Zachwycam się bodziszkiem Rozanne, też u siebie posadziłam, ale na efekty muszę poczekać do wiosny.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Mariposa 20:05, 07 wrz 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Zakrecona napisał(a)
Elu u siostry sosna jest ok, nie wiem jak sytuacja u Ciebie. Różanka piękna U mnie każda róża innego wzrostu Hortensdjowa bardzo mi się podoba Konfitury różane degustowałaś?


Konfitury jeszcze nie degustowałam. Hortensjowa będzie miała jeszcze swój odpowiednik na froncie, ale to dopiero na wiosnę.
Świdośliwa za bardzo uszkodzona, niestety, wyleciała
____________________
Ela Motylogród
Mariposa 20:10, 07 wrz 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
gosika67 napisał(a)
Elu witaj, tytuł wątku mnie tutaj zwabił. Myślałam u budlejach. Widzę następną fankę róż. Pięknie rosną, u mnie gorzej, pogoda je zablokowała.
Duet Błękitny Anioł i Jasmina fajnie dobrałaś.
Też mam Błękitnego Anioła, zawsze ładnie kwitnie.
Jasminę kupiłam wiosną, nie przyjęła się uschła. Louis Odier też gości na mojej rabacie.
Jestem ciekawa jak róża Aspirin Rose odnalazłaby się w donicy? Zauroczyła mnie Twoja róża. Pozdrawiam.


Witaj, Goniu Miło, że też jesteś fanką róż, sporo nas
Ten rok był zdecydowanie nie różany, u nas deszcze i w czasie pierwszego i drugiego kwitnienia, upały były akurat w przerwie...
Jasmina z Błękitnym Aniołem rzeczywiście tworzą ładną parę Jasmina jest ładną różyczką, szkoda, że Ci uschła. O róże do donic pytaj Ewe-Andę, ona ma ich sporo.

Budleja też jest, na razie 1 szt, dopiero co kupiona, pędzona w szkółce, więc już przekwitła, ale na drugi rok...
____________________
Ela Motylogród
Mariposa 20:12, 07 wrz 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
ajka napisał(a)
Zachwycam się bodziszkiem Rozanne, też u siebie posadziłam, ale na efekty muszę poczekać do wiosny.


Na pewno będziesz zadowolona, jest niezmordowany w kwitnieniu
____________________
Ela Motylogród
gosika67 20:24, 07 wrz 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elu u mnie mnóstwo budlei, same się wysiewają, przebarwiają, rosną jak chcę, dałam im wolną rękę. Ewki zawsze pytam, bo to nasza skarbnica róż i chętnie czytam jakie ma rady. Posiłkuję się jej wiedzą. Zresztą każda ma jakieś wiadomości, ulubione rośliny, dużo można się dowiedzieć i p. Danusia służy radą. I to jest bardzo fajne..
Też lubię bardzo bodziszki. Mam ichy kilka odmian.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ajka 22:08, 07 wrz 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3970
Mariposa napisał(a)


Na pewno będziesz zadowolona, jest niezmordowany w kwitnieniu


Bardzo mnie to cieszy. Kolor jego zachwyca.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Mariposa 20:00, 08 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Dawno mnie tu nie było, więc zacznę od złożenia najserdeczniejszych życzeń noworocznych dla wszystkich tu zaglądających - życzę przede wszystkim zdrowia, abyście w spokoju i radości mogli rzucić się w wir prac ogrodowych wiosną i oby w tym roku bardziej Was te prace cieszyły.
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 20:08, 08 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No właśnie Elu coś Cię tu mało. Myślałam, że śpisz snem zimowym. Pozdrówka w Nowym roku
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies