Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

April 09:22, 16 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Bardzo mi się podobają ujęcia na nowy placyk. Czy można sprawić że ogród romantyczny stanie się jeszcze bardziej romantyczny? Jak widać po prezentowanych obrazkach - MOŻNA
I ten wypielęgnowany warzywnik ileż to pracy musiało kosztować. Podziwiam
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosialuk 16:29, 16 maj 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Twoje tulipanki podobne do moich przed blokiem. A EE miały być.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 23:42, 17 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Magleska napisał(a)


Super warzywnik bardzo mi się podoba

Miałam go w tym roku ograniczyć (czyli zmniejszyć) i nie wyszło! Znowu ciężko będzie ogarnąć.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:47, 17 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Dorota321 napisał(a)
No to pospacerowałam jeszcze raz u Ciebie, zamówienie zrobione. Zauważyłam, że kwietnik też taki mam i 2 bardzo podobne klatki.
Napisałam u mnie odnośnie foremek.

Czyli podobają nam się takie same rzeczy Metalowy kwietnik dostałam w prezencie, a klateczek i latarenek nigdy dość i ciągle mnie jakaś skusi!
Dzięki za info.w sprawie foremek, zamówiłam, już mam, skusiłam się jeszcze na dinozaurowe i serduszka oraz prezenciki.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:24, 18 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
GorAna napisał(a)
Aniu, jesteś Wielka, czapki z głów
Kobieta jak się uprze to potrafi wszystko zrobić
Placyk rewelacja
Podziwiam Twoje tulipany, masz dużo odmian i takie zdrowe. Szkoda tylko, że ich czas tak szybko mija

Dzięki Aniu za docenienie moich zmagań Masz rację, jak się baba uprze...!

Królowa tulipanowa podziwia moje tulipany- jak miło!? Z ich zdrowotnością w tym roku-różnie Pomyłek też trochę było! Ale nie sposób im się oprzeć i co rok kupuje od nowa.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AnnaMS 02:14, 18 maj 2023


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Aniu Zadziwiasz czymś każdego roku, placyk cudny a lwiątko urocze
Potrzebuję czasu aby ogarnąć Twój magiczny ogród, mam nadzieję, że dam już radę i nie zniknę znowu na 2 lata. Buziaki.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anpi 14:52, 18 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Alija napisał(a)
Aniu, Ela świetnie określiła Twój ogród, jak bombonierka, piękny.

Dziękuję dziewczyny! Z pewnością niezły smakołyk stworzyłam... do mojej bombonierki zaczynają dobierać się najwięksi wielbiciele: ślimaki, mam zmasowany atak rudzielców oraz innych łysoli, tabuny winniczków i małych pasiastych muszelkowców, wszyscy emigrują z sąsiadującego ugoru. Jeszcze ich nigdy tyle nie było
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 15:01, 18 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10236
anpi napisał(a)
Dla tych co nie mają uczulenia na żółty!


Ja nie mam i lubię żółte kwiaty
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 15:07, 18 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Kordina napisał(a)
Piękne ujęcie z ceglanego przejścia na placyk, no artystycznie jest gratulacje Aniu, Ty dzielna dziewczynko

Bardzo lubię patrzeć na ogród przez te drzwi. Trochę bałam się czy przyzwyczaję się do nowego, zmienionego tak radykalnie widoku. decyzja była trudna, bo bez odwrotu. Rośliny jeszcze można poprzesadzać,a "przybetonowany" placyk- nie porywałabym się na jego rozbieranie, po za tym koszty poniesione! Ale dalej mi się podoba i jestem mega zadowolona ze zmian, choć nie wszystko mi do końca jeszcze gra wkoło
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 17:07, 18 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
anpi napisał(a)

Madziu wracam do Twojego pytania, które zostało bez odpowiedzi W pracach przy placyku ogólnie miałam pomoc, darń zdzierał mąż i syn. Byłam w trakcie rehabilitacji łokci tenisisty
( praca zawodowa, a i może cegiełki się tu odezwały?) więc zlitowali się nade mną (wiedzieli, że jak się baba uprze to i sama zrobi)! Ale sama wytyczyłam placyk, ułożyłam wkoło obrzeże z ekobordów. EM jeszcze przywiózł piasek i cement i wymieszał podsypkę, woził też kostkę brukową bym miała blisko. Kostkę układałam ja choć em trochę pomagał mi w układaniu, ale prawdę mówiąc potem po swojemu to przekładałam Tak więc mogę powiedzieć, że kostkę ja ułożyłam. Sama też dorabiałam dwie taczki podsypki( wcześniej kopiąc piasek na działce)i zasypywałam ułożona kostkę, która "potraktowana "została wcześniej zagęszczarką a potem wmiatałam i wmiatałam i zmiatałam, na koniec delikatnie zraszałam. Za pomoc jestem bardzo wdzięczna, bo mój pomysł placyku był zupełnie bez zrozumienia ( ...i tak nie wiadomo w co najpierw ręce i pieniądze włożyć), zapowiedziałam więc że sama to zrobię jak sobie wymyśliłam dodatkową robotę!
Bardzo się cieszę, że udało się to zrobić wspólnymi siłami! Teraz kolejny obiadek smakuje bardziej w takich okolicznościach przyrody

Aniu, czytam i zachwycam się twoimi pracami .Zdolna kobietko wielkie brawa i dla Krzysia też .
To twoje miejsce już jest takie dopieszczone, że tylko siadać i podziwiać, podziwiac.
Ale wiem i czytam jak dużo pracy tam włożyliście.

No bajkowo już masz tam Anuś
Aż mi się buzia do twojego ogrodu uśmiecha
Ps. Ja żółty lubię i różne kolory w roślinach lubię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies