Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 03:07, 18 cze 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Edenka

NN

Piwonia

Leonardo
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 03:12, 18 cze 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Luis Odie



Piruette



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 09:57, 18 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10229
O jacie w życiu nie widziałam takiej ilości ślimaków dosłownie jakaś plaga gdzieś czytałam, ze w zwalczaniu ślimaków pomocne sa kaczki bieguski, o lie chce się je mieć, no bo zimą tez trzeba o nie zadbać z tym życiem usłanym różami, to zawsze po trudniejszym czasie przychodzi ten łatwiejszy, nie ma tak, że cały czas jest żle, także spokojnie, wszystko się ułoży, prędzej czy później trzymam kciuki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 10:24, 18 cze 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
O jeżu!!! Szok ze ślimakami, a ja w tym roku jakoś niewiele, susza im nie sprzyjała.
Anulko uwielbiam te Twoje cudo, przepiękny romantyczny zakątek, cały ogród:

anpi napisał(a)



anpi napisał(a)


____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
ElzbietaFranka 10:51, 18 cze 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Aniu aż tyle slimorow. To szarańcza. Nie daj sobie ślimakom podskakiwać. Kup niebieskie granulki po tygodniu będzie po ślimakach.
Trudno eko nie eko ale nie możesz się dać zdominować ślimakom.

Zaraz idę pod swoje dynie i ogórki podsypać.
U mnie 2 lata temu gryzły hosty nasypalam i poległy.
W tym samym roku zrobiłam zasiewy ostróżek, naparstnic i innych piękne sadzonki przyjechałam po tygodniu śladu po sadzonkach nie było.

Kącik piękny bialy.
U nas też w nocy padało. Miałam plan na dzisiaj przycięcia krzaków i nic z tego za mokro.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 11:07, 18 cze 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Aniu masakra że ślimakami. Ja kiedyś liczyłam u siebie ile w ciągu dnia zabiłam i wychodziło mi ponad tysiąc. Teraz chwilowo było mniej, ale po tych deszczach pewnie znowu będzie wysyp. Ja nie zbieram, bo obrzydzenie mnie bierze jak je widzę w takiej masie.
Trudności współczuję, mam nadzieję, że szybko przeminą. Zakątek z placykiem piękny.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Urszulla 14:11, 18 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21810
Piękne i romantyczne Twoje zakątki

Ale skąd w takim ogródku tyle ślimaków, nie rozumiem, czy u Was lało ostatnio?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Doranma 15:15, 19 cze 2023


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dzień dobry! Zaglądam po długiej przerwie, a tu moje ukochane róże na powitanie. Aniu, jak to robisz, że Twoja Louise Odier taka zdrowa? Ja swojej nie wyrzuciłam tylko przez lenistwo. Cieszę się, że utrzymujesz romantyczny klimacik, który i mi w duszy gra! Będę miała co oglądać wieczorem ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
basia3012 08:59, 20 cze 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Aniu, ślimaków masz moc. U nas tyle nie ma, chyba.
Problemy są, wiadomo, życie. Oby nie zdrowotne, zdrowie najważniejsze. Resztę pokonasz lub się pogodzisz z tymi, na które nie masz wpływu.
Powodzenia w walce ze szkodnikami i nie tylko.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Makao 15:30, 20 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4022
Ja muszę spróbować sposobu mojej mamy. Mówi że rok temu miała ich pełno ale zaczęła je zbierać i wyrzucać za ogrodzenie. W tym roku nie ma ani jednego. Ciekawe
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies