Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Metamorfoza- nowy ze starego

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfoza- nowy ze starego

Anda 17:27, 08 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Wzięłabym takie same odmiany albo bardzo podobne. Skoro zadarniacze będą 3 to główne rośliny powinny być „spokojniejsze” wg mnie A kolor klonów to już naprawdę sprawa gustu Jaki kolor lubisz najbardziej?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rejzi 17:29, 08 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633


za wszelkie uwagi i korekty bede wdzieczna

____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 17:33, 08 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Problem w tym, ze mi sie one wszystkie podobaja Mysle albo jasny zielony- zolty, albo o czerwieni dla mocnego kontrastu. Do szkolki bede musiala sama jechac bo moj M cierpliwosc straci hihi
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 17:35, 08 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Ty nie mialas u siebie takich problemow? Tez chyba ogrod nie zbyt wielki masz, a jednak elegancko i z gustem
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Anda 10:57, 09 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Zwroc uwage przy wyborze klona na kolor zadarniacza Zeby do siebie w miare pasowaly i Tobie sie to polaczenie podobalo

Takich naprawde duzych problemow z planowaniem nie mialam. Wiadomo, ze na poczatku zawsze robi sie jakies bledy Tylko, ze ja zaczynalam powoli. Najpierw roze, potem rabaty przed domem, ktore teraz wygladaja zupelnie inaczej. Dopiero potem ogrod i nowe rabaty. Roslam wraz z ogrodem I duuuzo czytalam i nadal czytam, zwiedzam ogrody.
Wiesz, mnie to strasznie kreci, to ogrodniczkowanie, ale bledy bede robic tak czy tak, a i w ogrodzie z pewnoscia jeszcze duzo bede zmieniac

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rejzi 12:42, 09 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Widać że się znasz i to lubisz ja dopiero zaczynam. Też chcę z głową i powoli, jednak z moim mężem się nie da hi hi chce mieć raz robotę i spokój. Pewno nie raz coś zmienię, ale byle już cała forma i drzewa na swoim miejscu zostały. Cenię sobie bardzo twoje rady, będę się do nich stosować
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Magleska 20:59, 09 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
w ogrodzie..... przynajmniej u mnie -zawsze jest robota i zmiany

nie wiem ,czy da się tak zrobić od razu ,żeby już nie zmieniać

też bym chciała mieć przynajmniej drzewka tak usadowione ,żeby już ich nie ruszać -z bylinami i kfiotkami pewnie i tak będę krążyć
zaczynasz już prace ogrodowe ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rejzi 21:25, 09 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Magleska napisał(a)
w ogrodzie..... przynajmniej u mnie -zawsze jest robota i zmiany

nie wiem ,czy da się tak zrobić od razu ,żeby już nie zmieniać

też bym chciała mieć przynajmniej drzewka tak usadowione ,żeby już ich nie ruszać -z bylinami i kfiotkami pewnie i tak będę krążyć
zaczynasz już prace ogrodowe ?


Nie, jeszcze nie zaczynam bo pogoda nie pewna, ale myślę że tydzień lub dwa i startujemy ty masz przynajmniej gdzie z tymi drzewami latać. Z kfiotkami i bylinami zawsze można coś zmienić, żeby nudno nie było
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 12:26, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Dziewczyny, chce sie odgrodzic od sasiada w przedogrodku. Mysle zeby tam zrobic zywoplot z tuji. Moja polowa blizniaka to ta po lewej gdzie zaczyna sie trawnik az do niebieskiego samochodu. Podjazd z szarym samochodem to juz strona sasiadow. Gdzie konczy sie trawnik i zaczyna podjazd jest granica dzialek. Mysle zeby tuje posadzic ok 30cm od podjazdu. Nie jestem fanka tuji ale to chyba najrozsadniejsze i najmniej inwazyjne rozwiazanie. Do 15:00 mam tu patelnie. Jakie jest wasze zdanie? Tuje? Moze cos innego?


____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Anda 12:59, 16 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
To zielone uformowane drzewko na trawniku to co to jest? To Twoje jak rozumiem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies