Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Metamorfoza- nowy ze starego

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfoza- nowy ze starego

Anda 14:43, 16 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Spokojnie macie Dowiedz się może najpierw co mówią przepisy Skoro sąsiedzi marudy, to lepiej chuchać na zimne

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rejzi 15:03, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Zgadza sie wioska bardzo spokojna i klimatyczna W przyszlym tygodniu zapytam sie na gminie.
Nie tylko z powodu sasiadow chce tam cos posadzic.
Ich strona znajduje sie na zakrecie i wszyscy sobie skaracaja droge przez ich podjazd, czesto zahaczajac o nasz trawnik. Poczta staje u nas i po trawniku do sasiada. Kiedys sie dziwilam dlaczego zwirek na obwodce trawy co chcwile rozkopany, trawnik nie powala- to tymczasowe rozwiazanie, ale jednak strasznie irytujace gdy obcy po mojej ziemi laza :-/
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Anda 15:09, 16 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
U nas listonosz też sobie drogę skraca. Tylko nie mam przed domem trawnika
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rejzi 15:12, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Irytujace I posadz sobie tu kwiatki- zadeptane beda
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Anda 15:15, 16 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Teraz sąsiad od swojej strony postawił donice i (o zgrozo) kubeł na papier i już tak nie łazi.

A może postawisz jakieś donice z kratkami? Cos takiego
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51%2BiSQ5EQ0L.jpg

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rejzi 15:26, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Kubel na papier.. hmm ale widoczek
Obok tego znaku kiedys mi sie berberysy kolumnowe marzyly. Chyba ze od strony domu posadzic 3 tuje, i potem grupy po 3 innych roslin.. Kurcze nie chce namieszac ale cos tam musi rosnac. Strasznie ten balagan na calosc wplywa. Nawet sasiadzi z drugiej strony im uwage zwrocili- reakcji brak.
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Magleska 16:39, 16 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
może faktycznie dowiedz się o przepisy ,żebyś nie musiała przerabiać ...
...ja chyba bym cisy lub tuje sadziła ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rejzi 17:01, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Magleska napisał(a)
może faktycznie dowiedz się o przepisy ,żebyś nie musiała przerabiać ...
...ja chyba bym cisy lub tuje sadziła ....


Zadzwonie na gmine Dziekuje za opinie, chyba sie jednak na smaragdy zdecyduje. Raz nawet znajomy sasiadow postawil na naszym trawniku starego grilla, bo im pozyczyl a ich w domu nie zastal i nie wiedzial ze to nasz trawnik. Zanim do tego doszlismy, moj eM szalu dostal bo myslal, ze kto sobie smietnik zrobil nam pod oknem Chce tam jasno granice zaznaczyc
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Anda 17:18, 16 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
A ile masz miejsca od tego iglaka (po zewnetrznej, nie od pnia) na trawniku do granicy dzialki? Bo to wyglada tak na 2m. Jesli posadzisz tuje 50 cm od granicy dzialki, to zostanie 1,50 i to wszystko pewnie za pare lat zajma tuje. Zrob nie tylko praktycznie, ale tez ladnie
Wg mnie juz chyba lepsze bylyby graby. Mozna je fajnie ciac prostokatnie i wygladaja wtedy jak murek, tylko zielony.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rejzi 17:36, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Anda napisał(a)
A ile masz miejsca od tego iglaka (po zewnetrznej, nie od pnia) na trawniku do granicy dzialki? Bo to wyglada tak na 2m. Jesli posadzisz tuje 50 cm od granicy dzialki, to zostanie 1,50 i to wszystko pewnie za pare lat zajma tuje. Zrob nie tylko praktycznie, ale tez ladnie
Wg mnie juz chyba lepsze bylyby graby. Mozna je fajnie ciac prostokatnie i wygladaja wtedy jak murek, tylko zielony.


Ewuniu graby sa super, ale traca liscie Wtedy sasiedzi beda marudzic.. nawet jesli my bysmy liscie z ich strony sprzatali- beda marudzic. Taki typ, wszedzie na wszystko narzekaja
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies