Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Metamorfoza- nowy ze starego

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfoza- nowy ze starego

Rejzi 17:40, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Tak, cala strona ok 4m. Ewentualnie te tujki z czyms na przemian posadzic... Cos zimozielone i nie klopotliwe, zeby nie mieli sie czego uczepic
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 17:52, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
A co myślisz o cisach?
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Anda 18:40, 16 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Cisy tez ladne. Pewnie lepsze bylyby Fastigiaty.
A tego iglaka ze srodka trawnika to pewnie nie chcecie sie pozbyc, co?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 18:44, 16 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
ja bym dała cisy i na całym tym kawałku zamiast trawnika zrobiła rabatę z zimozielonych w żwirku ......ale to ja .....

i tego wielkiego ,albo bym sie pozbyła ,albo powycinała ....ale pewnie nie chcesz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 18:47, 16 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
A ja to bym zrobila trawy, rozne trawy, cebulowe, bodziszki i to wszystko I bym gwizdala na to, czy sasiadom te trawy przeszkadzaja, czy nie I tez w kamyczkach, zeby obce koty nie robily sobie z rabaty toalety
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rejzi 18:54, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Z tym drzewem nawet nie zaczynam hahaha poczekam aż tył ogrodu mężu mi zrobi. Na tym drzewie mój eM wiesza lampki na święta i jest dumny że to cała ulica widzi bo nasz dom na samej górze stoi
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 19:22, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Magleska napisał(a)
ja bym dała cisy i na całym tym kawałku zamiast trawnika zrobiła rabatę z zimozielonych w żwirku ......ale to ja .....

i tego wielkiego ,albo bym sie pozbyła ,albo powycinała ....ale pewnie nie chcesz


Opcja ze żwirem jak najbardziej mi sie podoba A cisy masz na myśli żeby żywopłot z niego zrobic i reszta zimozielone byliny? Drzewo chętnie skórce
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 19:23, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Anda napisał(a)
A ja to bym zrobila trawy, rozne trawy, cebulowe, bodziszki i to wszystko I bym gwizdala na to, czy sasiadom te trawy przeszkadzaja, czy nie I tez w kamyczkach, zeby obce koty nie robily sobie z rabaty toalety


Chyba grubsza zmiana się szykuje hi hi muszę poszukać jakiś inspiracji żeby mężowi pokazać. On dopiero gdy gotowca widzi potrafi stwierdzić czy ładne czy brzydko-zero wyobraźni przestrzennej.

Sąsiadami się nie przejmuję, tylko nie chce nawet żeby w powietrzu coś na ich stronę przechodziło. Już dawno doszliśmy do wniosku że po prostu zazdrość nimi kieruje
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Magleska 20:06, 16 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Rejzi napisał(a)


Opcja ze żwirem jak najbardziej mi sie podoba A cisy masz na myśli żeby żywopłot z niego zrobic i reszta zimozielone byliny? Drzewo chętnie skórce



to zależy ,czy chcesz tam minimalną ilość pracy ,czy chcesz mieć po prostu ładnie
o cisach myślałam na żywopłot ....
tak ogólnie -nie masz tam płotu ,ten kawałek jest od ulicy ,dlatego wypaliłam z tymi zimozielonymi .....ale możesz poszaleć tak jak Ewa radzi
zależy co sama tam byś chciała mieć
https://pl.pinterest.com/pin/236650155400323242/
https://pl.pinterest.com/pin/420031102716603368/
https://pl.pinterest.com/pin/365424957249646425/

https://pl.pinterest.com/pin/649362839995188037/
poszperaj na pinterescie i na pewno znajdziesz coś co Ci się spodoba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rejzi 21:39, 16 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633


Dziękuję za inspiracje Cisy wykorzystam jako tło i przeszukam printeresta Mój eMuś do niektórych rad ogrodowiska zaczyna się przekonywać, szok hehe
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies