Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Metamorfoza- nowy ze starego

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfoza- nowy ze starego

Wiolka5_7 10:33, 19 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
Rejzi napisał(a)


Szczesciara jestes Moj tez z wezem i kosiarka lata, wlasnie dlatego nie chce miec za duzo przeszkod. Poprostu brak wyobrazni-rabaty nie zawsze oznaczaja przeszkody Nie zna sie i ciezko mu cos przetlumaczyc. Musze zdjecia w necie szukac zeby mu moje wizje 1:1 pokazac. Ciezko takiemu dogodzic


____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anda 15:48, 23 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Wyslalam Ci wiadomosc na PW
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rejzi 16:37, 23 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Anda napisał(a)
Wyslalam Ci wiadomosc na PW


Odczytałam dzięki za info
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 14:27, 31 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633


Zaczęło się Niestety pare planów nie wyszło.. zamiast platana mam dwa klony. Biegaliśmy z miarką po ogrodku i doszliśmy do wniosku że szczepienie na 2,20 bedzie za wysokie na nasz mały skrawek ziemi. Tak więc miał być platan 2,00 m..Mój eM doszedł do wniosku że jedno drzewo za mało nas zasłoni, więc stwierdził że kupimy 2 drzewa. Ale oczywiście w żadnej szkółce naszych życzeń nie mogli spełnić. Wszystkie które znaleźliśmy były za wysokie. Także jedyne drzewa 2m wysokie i dwa z tego samego gatunku były klony A mój mężu nie miał zamiaru czekać na zamówienia kilka tygodni... Trudno muszę się przyzwyczaić.. eh Przynajmniej resztę drzewek eM przesadził tak jak chciałam. Z racji tego że teraz mamy dwa drzewa, musieliśmy oba rodki w kącie zmieścić. Grujecznik poszedł pod płot z prawej-tak jak planowałam i głogownik na taras w miejsce rodka.
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 14:31, 31 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633


Rodki podciełam. Mam nadzieję że kiedyś wypięknieją. Straszne dzikusy z nich wyrosły. Tego większego nie miałam odwagi bardziej ciąć, na małym widać mnóstwo oczek także się nie hamowałam. Myślicie że coś z nich jeszcze będzie?
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 14:41, 31 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633

Obok cisa miała być trzemielnima pnąca, a bedzie ligustr. Doradzono nam bo trzemielnina podobno bardzo wolno rośnie. Kurczę never więcej z eMem do szkółki hehe przynajmniej wielkie krzaki mi przesadził
Teraz muszę rabaty stworzyć.. Uważacie że bałagan się zrobił? Bo już sama nie wiem.. mężu kochany ale w planowaniu to on raczej bardziej przeszkadza niż pomaga
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 14:43, 31 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633

Przynajmniej trawy panpasowej nie muszę wyrzucać-przeżyła mrozy juhu !!!
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Magleska 18:43, 31 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
zakupy fajne widzę ,że działasz .....a jakie klony kupiliście ?
pomalutku i będzie ślicznie

Spokojnych Świąt
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rejzi 18:46, 31 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Klony Globki. Też byly brane pod uwagę. Zobaczymy co na końcu wyjdzie, oby się udało he he
Wesołych świąt
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 19:03, 31 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Ewuniu mam nadzieję, że nie masz mi za złe zmiany w planowaniu? Poświęciłaś mi czas a i tak co innego wyszło Byłabym wdzięczna gdybyś mi doradzła co pod te drzewa teraz posadzić.

Mąż posadził tam dereń pomiędzy klonami. Myślę żeby dokupić jeszcze 2 derenie i dookoła nich turzuce. Nie wiem czy turzuce pociągnąć pod rodki, czy może potraktować to miejsce odrębnie np. Z hakone
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies