Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 18:52, 02 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Aj, firma z Mossingen-Oschingen wykazała się podwójnie. Dzisiaj przyszła kolejna paczka z nasionami kwietnej łąki. Moje zapytanie potraktowali jak zamówienie i przysłali dwie paczki po 100 gram a późniejsze zamówienie na 3 zestawy nasion, mimo anulacji też zrealizowali.
No cóż, trzy paczki zagospodaruję a dwie odsprzedam.
Ktoś chętny?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Milka 08:06, 03 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Alez masz możliwości w ogrodzie, tyle wolnej przestrzeni
Grupa łódzka ma nowego kompana, super, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
koliber 09:29, 03 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Ja również mam w planach maleńki kawałeczek takowej łąki dla owadów przy warzywniku
No ale moja wielkość łąki, to nijak na się do twojej
____________________
Zielona przestrzeń
Anda 09:57, 03 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Oj, firma trochę przedobrzyła Mam nadzieję, że znajdzie się chętny Możesz wstawić Twoją propozycję do wątku Oddam lub Wymienię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Waclaw 10:40, 03 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Anda napisał(a)
Oj, firma trochę przedobrzyła Mam nadzieję, że znajdzie się chętny Możesz wstawić Twoją propozycję do wątku Oddam lub Wymienię


Witaj Ewo,
trochę mojej winy w tym. Nie martwię się. Wykorzystam trzy paczki a te dwie... albo ktoś odkupi albo ... wysieję! Wszak miejsca ci u mnie dostatek A i świat będzie piękniejszy
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 10:52, 03 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Milka napisał(a)
Alez masz możliwości w ogrodzie, tyle wolnej przestrzeni
Grupa łódzka ma nowego kompana, super, pozdrawiam


Milka,
miło mi, że mnie odwiedziłaś. Co prawda to nie łódzka grupa lecz trochę bliżej Ciebie: należę do opolskiej ale czy to w obecnej dobie szybkiego życia, globalizacji, autostrad, internetu ma znaczenie? Wszak forumowicze Ogrodowiska są najlepszym przykładem, że odległości nie mają znaczenia. Mimo iż do Rzeszowa ode mnie jest blisko 400 km to zastanawiam się czy nie pojechać na targi. No zobaczę. W nas wszystkich głęboko tkwi miłość do kwiatów, pięknych miejsc. Ogród każdego z nas to azyl, miejsce odpoczynku i radości z obcowania z przyrodą. Dużo radości Ci życzę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 11:06, 03 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
koliber napisał(a)
Ja również mam w planach maleńki kawałeczek takowej łąki dla owadów przy warzywniku
No ale moja wielkość łąki, to nijak na się do twojej


Koliberku ( jeśli mogę Cię tak nazywać),
miło mi, że mnie odwiedziłaś.
Tak, te łąki zachwycają dlatego i ja "zachorowałem" na nią.
Twórzmy, komponujmy, grajmy na organach przyrody. Jednemu wychodzi symfonia a innym kakofonia ale i tak każdy ogrodnik cieszy się z tego co ma.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
koliber 11:18, 03 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Ale ładnie powiedziane Muszę zapamiętać
Pozdrawiam

P.S. Doczytałam, że na targi może się wybierzesz Mam w związku z tym taką malutką prośbę, abyś w wątku "Wystawy" napisał w jaki dzień mógłbyś być Zbieramy grupę Ogrodowiskową

Z góry dziękuję
____________________
Zielona przestrzeń
Waclaw 12:32, 03 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
koliber napisał(a)
Ale ładnie powiedziane Muszę zapamiętać
Pozdrawiam

P.S. Doczytałam, że na targi może się wybierzesz Mam w związku z tym taką malutką prośbę, abyś w wątku "Wystawy" napisał w jaki dzień mógłbyś być Zbieramy grupę Ogrodowiskową

Z góry dziękuję


Tak, byłem już na tej stronie.
Nie jestem pewien czy będę.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 21:04, 03 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Widzę, że nie zasypujesz gruszek w popiele i nasionka już są Ciesze się, że zdecydowałeś się na pomysł z łączkąZobaczysz jaka frajda, jak zaczynają wschodzić i potem to oczekiwanie jak będzie wyglądało jak zakwitnie Zawsze to niespodzianka i to z dnia na dzień zmienia się ten obrazek, a jakie owady i inne zwierzęta będą zadowoloneŁąka to bioróżnorodność czyli zdrowy ogród
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies