Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Katkak 05:37, 05 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wacku, ale już kwiecia u Ciebie.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 15:48, 05 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Katkak napisał(a)
Wacku, ale już kwiecia u Ciebie.



Cieszy wiosna. Krokusy, przebiśniegi przekwitły, teraz śnieżyce i żonkile. Już startują hiacynty, zaraz tulipany. Pięknie jest!

A u Ciebie jeszcze piękniej
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
greg66 16:46, 05 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Właśnie chciałem się dopytać o tę roślinę ale Bogusia mnie uprzedziła.Szachownica perska.
No ładnie wygląda krąg pod wierzbą, widać ogólnie ogrom pracy jaki włożyłeś w przedogródek, podziwiam i z chęcią oglądam efekty
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Gosialuk 17:38, 05 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5298
Wacku kolorku u ciebie nie brakuje. Szachownicę perską widziałam tylko na zdjęciach. Ciekawe jakie w realu zrobi wrażenie. Ciemiernik na zdjęciu też niczego sobie. Mój ani się nie umywa do niego.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Waclaw 18:04, 05 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)
Właśnie chciałem się dopytać o tę roślinę ale Bogusia mnie uprzedziła.Szachownica perska.
No ładnie wygląda krąg pod wierzbą, widać ogólnie ogrom pracy jaki włożyłeś w przedogródek, podziwiam i z chęcią oglądam efekty


Dziękuję za pochwałę. Chciałbym aby było dużo lepiej
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 18:11, 05 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Gosialuk napisał(a)
Wacku kolorku u ciebie nie brakuje. Szachownicę perską widziałam tylko na zdjęciach. Ciekawe jakie w realu zrobi wrażenie. Ciemiernik na zdjęciu też niczego sobie. Mój ani się nie umywa do niego.


Gosiu, zachęcam Cię do odwiedzenia ogrodu Keukenhof w Holandii. Wycieczka nie jest droga, z pewnością męcząca ( dwie noce nie przespane). Jednak wrażenia wynagradzają zmęczenie. To tam zobaczyłem szachownice po raz pierwszy. Na O. jest wątek o Keukenhof. Obejrzyj.

Bardzo lubię ciemierniki. Moim jeszcze dużo brakuje do pełnej krasy. Wiem jednak, że potrzebują czasu. Będę o nie dbał.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 18:12, 05 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Wacku ta Szachownica Perska to z kłącza czy z cebuli jest ?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 18:22, 05 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
z cebuli.
kupiłem 5 ogromnych sztuk. teraz z każdej wyszły dwie łodygi a z jednej trzy. jednak nie są tak proste i wysokie jak w Keukenhof. Zobaczę jak będzie za jakiś czas
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 18:27, 05 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Piękne okazy Wacku Jestem ciekawa kwiatu
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
anabuko1 08:53, 07 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Waclaw napisał(a)


Aniu, co prawda w innych ogrodach jest znacznie piękniej, wiosna bardziej zaawansowana ale u mnie też mi się podoba

Swoje jest zawsze najładniejsze,najcenniejsze.
Zna naszą cenę trudu, potu i bólu i radości wielu.
pozdrawiam niedzielnie.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies