Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

basia3012 15:46, 15 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9487
Waclaw napisał(a)
i na koniec


Ależ Wacku piękne miejsca pokazujesz. Aż nabrałam chęci odwiedzić ten ogród. A te sprzęty baaaardzo mi się podobają. Piękne.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anabuko1 18:33, 15 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Waclaw napisał(a)
ten mostek, w otoczeniu hortensji ... no, no

W tym zakątku, niektórzy z Was maja zdjęcie. Jakże inaczej to teraz wygląda

Piekna ROTHSCHWANZ


Przepiękne miejsca nam pokazujesz.
Hortensje prześliczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dorota123 18:46, 15 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Fajnie, że pokazujesz Wojsławice o różnych porach roku. Widać wielką różnorodność roślin, prawdziwe bogactwo przyrodnicze.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Iwonka 19:54, 15 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Waclaw napisał(a)


Świetne te Wasze podróże, te dalekie i bliskie... Przeczytałam całą relację z ostatnich tygodni. Piękne klimaty zagraniczne, ale też nasze wojsławickie, szczególnie trawy i hortensje w sierpniu czarują - dziękuję za fotki Czytałam u Katki o nurkowaniu w stawie, kawał roboty pewnie zrobiłeś. Ja też czyściłam moje oczko z nadmiaru roślin, ale u mnie to kropelka przy twojej
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Waclaw 21:42, 15 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
gogo napisał(a)
Wacku, mam taką nadzieję
Liczydła to była codzienność w szkole
A w domu do odrabiania lekcji.
Moja mama pracowała w rachubie / to dzisiejsza księgowość / i na takim wielkim liczydle rozliczała dniówki robotnikom.


Nigdy nie wiadomo co los przyniesie
(choć ja staram się swoimi ścieżkami sterować )
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 22:08, 15 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Doranma napisał(a)
Ja też mam swoje liczydła z dzieciństwa, ale małe ☺ Wycieczki mogę tylko zazdrościć!


Dorotko, niektóre wycieczki nie wymagają wielkiego wysiłku. Myślę, że to kwestia priorytetów.
Dzisiaj znowu byłem na wycieczce. Wdrapałem się na Pradziada w paśmie czeskich Jesioników ( około 100 km ode mnie).
Tym razem odmienną drogą. Przecudowną, malowniczą trasą wzdłuż potoku Bila Opava. To jest rezerwat. Cudny.
Po drodze zrobiłem zdjęcia roślinom

Dotarliśmy do asfaltu i restauracji. Przywitał nas łan fioletowych kwiatów.


____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 22:11, 15 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
basia3012 napisał(a)


Ależ Wacku piękne miejsca pokazujesz. Aż nabrałam chęci odwiedzić ten ogród. A te sprzęty baaaardzo mi się podobają. Piękne.


Na arboretum w Wojsławicach wszystkich namawiam bo to piękne miejsce.
Te sprzęty to stała wystawa.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 22:13, 15 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)


Przepiękne miejsca nam pokazujesz.
Hortensje prześliczne


Aniu, trochę daleko od Ciebie ale może kiedyś uda Ci się zobaczyć?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 22:14, 15 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
Fajnie, że pokazujesz Wojsławice o różnych porach roku. Widać wielką różnorodność roślin, prawdziwe bogactwo przyrodnicze.


Wciąż się nimi zachwycam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 22:29, 15 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Iwonka napisał(a)

Świetne te Wasze podróże, te dalekie i bliskie... Przeczytałam całą relację z ostatnich tygodni. Piękne klimaty zagraniczne, ale też nasze wojsławickie, szczególnie trawy i hortensje w sierpniu czarują - dziękuję za fotki Czytałam u Katki o nurkowaniu w stawie, kawał roboty pewnie zrobiłeś. Ja też czyściłam moje oczko z nadmiaru roślin, ale u mnie to kropelka przy twojej


Miło mi, że wystarczyło Ci cierpliwości i przebrnęłaś.
Piękne miejsca wszędzie można znaleźć. Ja takie kolekcjonuję w pamięci. Lubię te ulubione odwiedzać ponownie bo potrafią zaskoczyć nowościami. W Polsce jest takich miejsc bardzo wiele. Dorotka z Małego Ogródeczka pokazuje cudowne miejsca u siebie. Odwiedzę je na pewno. Nie wiem tylko kiedy.

W stawie miałem katorżniczą pracę. Przez 3 dni po kilka godzin w stawie. Wykonałem ją trochę na przekór sobie. Była zbyt ciężka. Czy mężczyźni wciąż muszą coś udowadniać? Przeziębiłem się w zimnej wodzie ale jakie zadowolenie z pokonania trudności!.
Dzisiaj kichający wybrałem się w góry. Jakże fajnie było!!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies