Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

anabuko1 21:39, 20 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Waclaw napisał(a)

Widzę ,że podróze mniejsze i większe dalej są w twoim życiu i żywiole.
Piękne miejsca.Roślinności, kwituchów innych i pięknych na zywo widzieć trochę zadraszczam
Pozdrówki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 21:53, 20 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Tego się boję by mi się dzieci tak daleko nie rozjechały bo ja do podróży się nie nadaję ani morskich ani lotniczych
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 15:49, 21 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
basia3012 napisał(a)


Wacku, wielki świat chwycił Twoje dzieci i pewnie nie puści. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak zawsze. Pozdrawiam.


Transformacja ustrojowa, otworzenie granic ma swoje wady i zalety. Z wyjazdem dzieci już się pogodziłem. Oby im było lepiej.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiek 16:12, 21 lis 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rany jak wspaniale, aż mi tęskno w te strony, zwiedzałam Chiny w 2007, jeżeli się uda to w przyszłym roku może Wietnam zobaczymy...
Żyjemy w czasach wielkich mozliwosci, odległość staje się już coraz mniejszym problemem. Pięknie, rozmarzyłam się
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 16:15, 21 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)

Widzę ,że podróze mniejsze i większe dalej są w twoim życiu i żywiole.
Piękne miejsca.Roślinności, kwituchów innych i pięknych na zywo widzieć trochę zadraszczam
Pozdrówki zostawiam


Aniu, podróże to moja druga pasja, a może pierwsza? Ale również praca mnie pasjonuje
Od dzieciństwa dużo podróżuję.
Bardzo lubię zwiedzać, poznawać, smakować
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:21, 21 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tego się boję by mi się dzieci tak daleko nie rozjechały bo ja do podróży się nie nadaję ani morskich ani lotniczych


Niestety nie od nas - rodziców to zależy. Uważam, że naszym zadaniem jest dobrze dzieci wychować oraz dać im podstawy do dalszego życia ( wykształcenie). Dalej muszą dawać radę same. Świetnie jeśli są blisko. Ale jeśli dalej będzie im wygodniej ... Przykro gdy pisklęta opuszczają gniazdo. Trochę boli ale przed laty zrobiłem to samo. Nie jestem egoistą.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:35, 21 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
kasiek napisał(a)
Rany jak wspaniale, aż mi tęskno w te strony, zwiedzałam Chiny w 2007, jeżeli się uda to w przyszłym roku może Wietnam zobaczymy...
Żyjemy w czasach wielkich mozliwosci, odległość staje się już coraz mniejszym problemem. Pięknie, rozmarzyłam się


Kasiu,
świat się zmienia. Zachęcam do odwiedzin Wietnamu. Kraj przyjazny, stosunkowo niedrogi, jest co zwiedzać. Ja zwiedziłem Ha Long Bay i Hanoi . Na więcej nie wystarczyło czasu.
Przed laty zwiedzałem dość długo Indie. Również mnie ciągnęły tamte rejony. Ostatnio zrealizowałem marzenia. Myślę, że to nie koniec. Jeszcze przede mną Tajlandia, Filipiny, Malezja no i oczywiście Chiny. Są również inne rejony świata.
Już snuję plany
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:49, 21 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Do Macau dostaliśmy się najdłuższym mostem na świecie - 55 km.
najpierw zwiedzaliśmy stare miasto.

Tam znalazłem zieleń
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:56, 21 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Zarówno w HK jak i w Macau często widziałem takie drzewa

Prawda ze ciekawe?
Również ta roślina, tutaj w doniczce jest w tamtych okolicach popularna

To chyba również allamanda cathartica ale nie jestem pewien. Kwiaty trochę mięsiste. Żółty kolor bardzo intensywny.

Tu na zmianę z bugenwilą
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
MartaKozak 17:00, 21 lis 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Super wycieczka, widze ze naladowales baterie na zime
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies