Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 22:13, 17 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Widać, że ogrodnik pełnym serduchem bo wyszukiwałeś zieleni na każdym kroku
Cudna wyprawa i w dodatku w gronie najbliższych


Tak Sylwinko, spotkanie z rodziną to dla mnie najcenniejsza wartość. Ze zrozumieniem usuwali się z kadru abym mógł zrobić ujęcia na O.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Ania111 23:19, 17 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witaj Wacku
Piękny ten kraj
Roślinność urzekająca
I te widoki ....

Czy udało się Ci przywieź jakąś roślinę?
____________________
Ania Spelnione marzenie
Waclaw 15:57, 18 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Ania111 napisał(a)
Witaj Wacku
Piękny ten kraj
Roślinność urzekająca
I te widoki ....

Czy udało się Ci przywieź jakąś roślinę?


Wiele piękna, jeszcze więcej odmienności. Jednak ja nie zamieniłbym swojej ojczyzny na żaden inny kraj na świecie.
Roślin nie przywiozłem choć niektóre bardzo mi się podobały. Gałązek ( szczepek) nie zrywałem bo pora roku u nas nie sprzyja przyjmowaniu się roślin. Nie szukałem również sklepów ogrodniczych - nie było czasu. W Wietnamie byłem w dużym ogrodzie który można nazwać botanicznym ale jakże daleko mu do naszych botaników! Relację zamieszczę.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
gogo 17:33, 18 lis 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Waclaw napisał(a)


Fantastyczna fotorelacja z Hongkongu, ale te krzywulce spodobały mi się najbardziej i musiałam zacytować
Wiele z tych roślin chętnie bym przygarnęła
Taki wyjazd i do tego do rodziny to podwójnie niezapomniane przeżycie
Czekam na następne zdjęcia

____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
daszum 20:54, 18 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Wacku, Ty jednak jesteś niezniszczalny Podziwiam, że bezpośrednio po perypetiach zdrowotnych zdecydowałeś się na wyjazd w tak odległe rejony. Zdrowie jak widać dopisało, a co zobaczyłeś to Twoje

Zdjęcia pooglądałam z przyjemnością - inny świat
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Dorota123 22:02, 18 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Kolejną piękną wyprawę zaliczyłeś, fajne miejsca miałeś możliwość zobaczyć. Widoki zupełnie inne niż u nas, fajnie że podzieliłeś się swymi wspomnieniami z nami.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
basia3012 01:18, 19 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9314
Wacku, dziękuję. Pamiętałeś o mnie.
Relację obejrzałam z zapartym tchem. Nieziemskie widoki. Piękna roślinność. No i Ty wśród tych 10 000 Buddów. To prawie jak 10 001. Tyle, że o wieeeele przystojniejszy od oryginałów.
Gratuluję wrażeń.
A wycieczka chyba była rodzinna? czy tak?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Anda 07:34, 19 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Fajną miałeś wycieczkę, ale daleko Ci córkę wywiało.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 12:08, 19 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Podziwiam relacje z podróży no fajnie tak znaleźć się w całkiem innej przestrzeni i czasie....klimat i roślinność całkiem odmienna

My tymczasem szykujemy ogrody do snu zimowego

Czekam więc na relację z Wietnamu
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Waclaw 20:22, 19 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
basia3012 napisał(a)
Wacku, dziękuję. Pamiętałeś o mnie.
Relację obejrzałam z zapartym tchem. Nieziemskie widoki. Piękna roślinność. No i Ty wśród tych 10 000 Buddów. To prawie jak 10 001. Tyle, że o wieeeele przystojniejszy od oryginałów.
Gratuluję wrażeń.
A wycieczka chyba była rodzinna? czy tak?


No i spąsowiał starszy pan.
Oczywiście - pamiętałem

W odwiedziny do córki, zięcia i wnuczek pojechałem razem z żoneczką. Oni w HK mieszkają już 5 lat. Wcześniej w Wietnamie. Ponieważ wyjechałem tak daleko chciałem zwiedzić trochę więcej niż jedno miasto. Udało się i wszyscy byliśmy w Wietnamie ( 4 dni) i dodatkowo w Macau ( 2 dni).
Wrażenia zostają w pamięci. Lubię podróżować i miałem szczęście już kawał świata zwiedzić. Już snujemy następne plany. Czy się spełnią? Czas pokaże
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies