Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

sierotka 20:57, 28 sty 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Sylwio zgadza się też nie mamy wnuków syn żonaty i od córki tez nie i nawet się nie zanosi .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sylwia_slomc... 21:25, 28 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
No właśnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
greg66 22:12, 28 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Wacku też zazdroszczę u mnie tak jak u dziewcząt, raczej dalej niż bliżej.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
deszczowymaj 12:50, 29 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ja mam cichą nadzieję, że jeszcze babcią nie zostanę chociaż jeszcze z 5lat..niech ta moja pierworodna poczeka
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Waclaw 16:04, 29 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sierotka napisał(a)
I tak bym Ci niedala nawet 2 patrząc na Ciebie

No i zawstydziłaś starszego pana
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:10, 29 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Marzę by kiedyś mieć chociaż po jednej wnusi lub wnusiu od każdego syna....bo z młodymi to teraz wcale nie jest takie pewne


Sylwia, daj się młodym wykazać .

Fakt, faktem, że dziadkowie na widok wnucząt dostają małpiego rozumu. Ja tak właśnie mam. Czasami tylko, po szaleństwach, kiedy łapię zadyszkę proszę je nieśmiało: dziadziuś musi odpocząć. Jednak na zawołanie: dziadziusiu jeszcze! wstępują nowe siły.

Może to wynika z faktu, że mam je tak rzadko? Może z podświadomego pragnienia bycia kochanym i zapamiętanym? Chciałbym aby wiedziały "skąd nasz ród".
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:14, 29 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sierotka napisał(a)
Sylwio zgadza się też nie mamy wnuków syn żonaty i od córki tez nie i nawet się nie zanosi .


Rzeczywiście, obserwuję wokół taką tendencję: młodzi nie wiążą się na stałe. A nawet jeśli to nie mają dzieci. Wasze spostrzeżenia i obawy to potwierdzają. Życzę Wam jednak wspaniałych i licznych wnucząt .
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:29, 29 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)
Wacku też zazdroszczę u mnie tak jak u dziewcząt, raczej dalej niż bliżej.


Grześku, jesteśmy wychowani w innych warunkach niż nasze dzieci i to dobrze, że one maja lepiej. Moje pokolenie wyrosło na modelu rodziny obejmującej dziadków, rodziców i dzieci. Czasy się jednak zmieniają. Wygoda związana z brakiem dzieci w połączeniu z brakiem potrzeby prokreacji, wychowywania potomstwa daje skutki o których piszą koleżanki. Uważam, że świat sobie poradzi. Najwyżej, zgodnie z przepowiednią: " żółta rasa zaleje świat". Moje obserwacje na to wskazują. Europa staje się skansenem i zaściankiem. Coraz starsze społeczeństwo zainteresowane jest status quo.
Tak bardzo aktualne i w tym kontekście są słowa Mariana Turskiego: "nie bądźcie obojętni".
Ach! Znowu wdaję się w dywagacje
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:31, 29 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
deszczowymaj napisał(a)
Ja mam cichą nadzieję, że jeszcze babcią nie zostanę chociaż jeszcze z 5lat..niech ta moja pierworodna poczeka


Nasze marzenia sobie a życie sobie.
Życzę Ci Joasiu aby Twoje nadzieje i marzenia się spełniły
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 16:46, 29 sty 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Waclaw napisał(a)

No i zawstydziłaś starszego pana


Starszy Pan ??????

Dobre sobie
A za życzenia wnuków posiadanie dziękuję
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies