Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Anda 20:18, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Oj, niedobrze. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 20:32, 05 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Nacieraj czymś rozgrzewającym i okłady z żony dobrze robią podobno
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 20:36, 05 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Niezapominajki żyją?


Żyją, żyją. Podlewam często ale jakoś stoją w miejscu. Podobnie fiołki i paprocie. Funkie ( sprawdzałem) mają wilgoć ale również stoją w miejscu. Tylko przylaszczki trochę się ożywiły.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 20:41, 05 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Musisz dać roślinom czas na ukorzenienie się zanim pójdą w górę, muszą złapać się ziemi Pewnie będą trochę później niż normalnie, ale tak jest przy przesadzaniu i dzieleniu, to normalneWarto poczekać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 20:42, 05 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Ewo, Sylwinko,
dziekuję za troskę.
Mam nadzieję, że ból szybko przejdzie bo w przyszłym tygodniu dalej jestem na przymusowym urlopie ( w związku z wirusem).
Nacierał nie będę bo mam awersje do leków i lekarzy. Natomiast pozostałe zalecenie stosuję. Nawet bez bóli. Ż. o mnie zabiega w stopniu nie mniejszym od moich zabiegów o nią
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 20:44, 05 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 20:45, 05 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Musisz dać roślinom czas na ukorzenienie się zanim pójdą w górę, muszą złapać się ziemi Pewnie będą trochę później niż normalnie, ale tak jest przy przesadzaniu i dzieleniu, to normalneWarto poczekać

Uważam podobnie dlatego nie szaleję z troską o nie. Myślę, że fiołków w tym roku nie zobaczę ( tych posadzonych). Tych naturalnych wokół dębu nie brakuje
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 20:46, 05 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Fiołki Cię jeszcze zaskoczyć mogą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 07:58, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)

Uważam podobnie dlatego nie szaleję z troską o nie. Myślę, że fiołków w tym roku nie zobaczę ( tych posadzonych). Tych naturalnych wokół dębu nie brakuje


Ale fiołki jeszcze maja czas - ja Ci dałam odmianowe, u mnie jeszcze małe, cykne ci fotke na jakim są etapie, kwitnienie będzie bo przeciez pąki na pewno sie zawiązały, tylko daj im czas No i uważaj na siebie bo zdrowie - zwłaszcza dziś - jest bezcenne!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 10:12, 06 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dziękuję Kasiu.
Miła jest taka troska
Cierpliwie czekam na efekty. Podobnie, z kolejnymi nasadzeniami się nie spieszę.
Zamierzam posadzić hortensje Polar Bear lub podobne przy dębie ale miejscówkę znajdę dopiero po wytyczeniu dokładnego kształtu rabaty. Ten ( przy dębie) zostanie określony po wykonaniu stołu wokół dębu. Ta praca z kolei czeka na zakończenie innej pracy związanej z materiałem na ten stół. Brusy są zakupione ale wykorzystuję je na strop. Zakończenie tej pracy jest z kolei uzależnione od Gminy ( pismo poszło ).
Jak widać jest długi ciąg zdarzeń. Ale ja mam czas, jeszcze co najmniej 40 lat
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies