Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

kasiek 20:59, 30 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
A po ochłodzeniu znów słoneczko przygrzeje - w końcu w marcu jak w garncu
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
daszum 21:39, 30 mar 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Cieszę się, że trawa ode mnie rośnie

Dwa dni temu upał, dzisiaj śnieg.
U mnie od tych przymrozków ucierpiały hortensje ogrodowe, to jednak kapryśne panny.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
anabuko1 08:39, 31 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Waclaw napisał(a)
Dzisiaj finał tygodniowych prac w Przedogródku pod Dębem. Rabata zrobiona, rośliny posadzone, dzisiaj wykopywałem ogromną "plombę" betonu którą pracownicy ukryli w czasie budowy bloku. Było tego chyba pół ciężarówki. Wyplewiłem również dotychczasową rabatę. Rośliny zasiliłem nawozami. Nareszcie bardzo przyjemnie się pracowało. Cieplutko, ptaszki śpiewają. Na koniec wszystko podlałem obficie wodą. Szkoda, że znowu ochłodzenie się szykuje.

Hosty już dzieliłeś ?
Fajnie,że tak podziałałeś ogrodowo.
Na razie zimno, przymrozkowo prace stoją.Bynajmniej u mnie.Nic jeszcze będą ciepłe dni, jeszcze się narobimy.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Waclaw 11:47, 31 mar 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
daszum napisał(a)
Cieszę się, że trawa ode mnie rośnie

Dwa dni temu upał, dzisiaj śnieg.
U mnie od tych przymrozków ucierpiały hortensje ogrodowe, to jednak kapryśne panny.


Rośnie, rośnie. Zamierzam rozmnożyć. Może na obwódkę?
Wczoraj nie zaglądałem do hortensji. Dzisiaj znowu w nocy zimno było. Czekam na ocieplenie.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 11:52, 31 mar 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)

Hosty już dzieliłeś ?
Fajnie,że tak podziałałeś ogrodowo.
Na razie zimno, przymrozkowo prace stoją.Bynajmniej u mnie.Nic jeszcze będą ciepłe dni, jeszcze się narobimy.
Pozdrawiam


Tak, podzieliłem choć nie po jednym kle. Trochę się bałem tak mocno podzielić. Posadziłem przypadkowo bo po kłach nie rozpoznaję jakie mam hosty. W lecie zobaczę gdzie rosną poszczególne odmiany i wtedy poprzesadzam. Ty masz dużo host i ogromne doświadczenie. U mnie będą rosły w cieniu i półcieniu. Dadzą radę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 14:55, 01 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
dzisiaj posadziłem przebiśniegi na nowej rabacie. Sąsiadka powiedziała, że dzisiaj dzień kwiatowy, cebulowych nie powinienem sadzić. Trudno. Posadzone.Trzy kępy.

Wczoraj rozsadziłem jakaś roślinę. Nie wiem co to jest. Chwast czy kwiat. Ładnie wyglądało, liście jak marchewki
. Słabe przybliżenie. Jutro drugie zdjęcie zrobię.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 16:24, 01 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33493
Oj tam dzień kwiatowy Fajnie, ze mogłeś popracować. Ja się tylko przeszłam i przewietrzyłam, bo na pracę dziś mi za zimno.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 17:11, 01 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Super działasz Ja się kalendarza księżycowego nigdy nie trzymałam, a wszystko rośnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 19:30, 01 kwi 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Waclaw napisał(a)
dzisiaj posadziłem przebiśniegi na nowej rabacie. Sąsiadka powiedziała, że dzisiaj dzień kwiatowy, cebulowych nie powinienem sadzić. Trudno. Posadzone.Trzy kępy.

Wczoraj rozsadziłem jakaś roślinę. Nie wiem co to jest. Chwast czy kwiat. Ładnie wyglądało, liście jak marchewki
. Słabe przybliżenie. Jutro drugie zdjęcie zrobię.


Oj tam kwiatowy

Dobremu ogrodniki to o na pustyni kwiaty wyrosną
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Spelnione marzenie
deszczowymaj 19:40, 01 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Śledzę na bieżąco

taki marchewkowy liść ma Złocień,więc może to on

Kwiatowy dzień ..dobre sobie nie słuchaj baby
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies