Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

sylwia_slomc... 22:32, 10 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Nie ma za co, weszłam w paradę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gogo 15:42, 11 sie 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Też mam ten barwinek i mam z niego spory dywan, co ciekawe, rośnie na słońcu i daje radę i jest zimozielony
Jest bardzo inwazyjny, stale go ograniczam, bo zarósłby cały podjazd, ale i tak go lubię
Masz piękny kącik hostowy i nie są wygryzione przez ślimaki.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
daszum 15:55, 11 sie 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Wacku, do tej pory miałeś przedogródek pod dębem, ale widzę, że prace nabrały przyśpieszenia i wkrótce zmienisz tytuł wątku na Ogród pod dębem

Za rok liliowcowe rabaty będą piękne.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Waclaw 16:10, 11 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nie ma za co, weszłam w paradę


Nigdy nie wchodzisz w paradę. Twoje rady i obecność jest zawsze pożądana
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:15, 11 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
gogo napisał(a)
Też mam ten barwinek i mam z niego spory dywan, co ciekawe, rośnie na słońcu i daje radę i jest zimozielony
Jest bardzo inwazyjny, stale go ograniczam, bo zarósłby cały podjazd, ale i tak go lubię
Masz piękny kącik hostowy i nie są wygryzione przez ślimaki.


Grażynko,
tak bardzo mi się u Sylwii podobał! Lubię go ale nie daję mu się rozwinąć. Nie chcę dywanu a właśnie pojedynczą roślinę ( kępkę). Z wielka przyjemnością na niego spoglądam. Wiosną uroczymi kwiatuszkami mnie zaskoczył.
Na szczęście ślimaków nie mam za dużo. Prawdopodobnie jest to spowodowane stosunkowo małą ilością "jedzenia" dla nich. To się może zmienić
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:19, 11 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
daszum napisał(a)
Wacku, do tej pory miałeś przedogródek pod dębem, ale widzę, że prace nabrały przyśpieszenia i wkrótce zmienisz tytuł wątku na Ogród pod dębem

Za rok liliowcowe rabaty będą piękne.

Danusiu,
ten mój Przedogródek jest przed oknami mieszkania w którym w przyszłości będę mieszkał. Ponieważ to jest blok, nie będzie ogrodu za domem. Masz jednak rację: Przedogródek dostaje coraz więcej elementów. I tylko dąb jest niezmienny
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 16:56, 11 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
Coraz piękniej u Ciebie. Hosty masz boskie. Ten barwinek też mi się bardzo podoba. Liliowcowa będzie łał
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
daszum 19:42, 11 sie 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Wacku, taki dąb to prawdziwy skarb.
Siedziałam dzisiaj pod takim starym, ogromnym dębem i myślałam jak byłoby pięknie, gdyby rósł w moim ogrodzie
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Waclaw 22:02, 11 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)
Coraz piękniej u Ciebie. Hosty masz boskie. Ten barwinek też mi się bardzo podoba. Liliowcowa będzie łał

Bardzo miła jesteś
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 22:04, 11 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
daszum napisał(a)
Wacku, taki dąb to prawdziwy skarb.
Siedziałam dzisiaj pod takim starym, ogromnym dębem i myślałam jak byłoby pięknie, gdyby rósł w moim ogrodzie

Ten dąb towarzyszy mi całe życie. Lubię się do niego przytulić i porozmawiać z nim
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies