Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Juzia 22:44, 18 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
gierczusia napisał(a)
Juzeczku
Kożesz mi w tym dyszczu łazić?? a jak mie piorun szczeli??
A tak na poważnie...Zrobię fotkę ,offkors
Tylko ogarnę te diabelne oceny roczne....


Spokojnie kończ oceny, absolutnie nie wychodź na deszcz!
Ja sobie poczekam cierpliwie na fotki

A jak już będziesz robić... to nie żałuj
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
sylwia_slomc... 22:48, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Popieram
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3012 23:58, 19 cze 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
gierczusia napisał(a)

Lubię mojito bardzo...i nawet ta miętę ananasowa uhodowałam ,bo zwykła jest mi za hard także zapraszam...
Basiu..to jeszcze wszystko w powijakach..kiedy skończę tego nie wiem ale komplimenta zawsze mi dodaja siły do kopania
Stipa na Twojej czarnej liście ??a ja się modlę ,żeby rosła... bo ja uwielbiam


Elu, u mnie stipa rosła na rabacie nachylonej do słońca, na zboczu. Chyba jej tam pasowało. Ziemia tam była kwaśna bo to wrzosowisko. Opanowała całe wrzosowisko w rok. Aż strach pomyśleć co by było gdybym jej nie usunęła. Od dwóch lat jej już nie ma a jeszcze jej siewki spotykam. Pozwoliłam sobie wkleić zdjęcia z tej ekspansji. Usuń Elu jak obejrzysz.
Na pierwszym zdjęciu jeszcze "grzeczna" ale potem już wrzosów nie było widać ani niczego poza nią.

____________________
BasiaOgród Basi Warmia
gierczusia 17:20, 25 cze 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia napisał(a)


Spokojnie kończ oceny, absolutnie nie wychodź na deszcz!
Ja sobie poczekam cierpliwie na fotki

A jak już będziesz robić... to nie żałuj


Juzinkooo żeby jeszcze było co fotografować bo kategoria : chwasty powlające na cycki chyba nie istnieje ;(
Ale ....zrobie co w mojej mocy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:21, 25 cze 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Popieram


Dzięki proszę Pani
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:24, 25 cze 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
basia3012 napisał(a)


Elu, u mnie stipa rosła na rabacie nachylonej do słońca, na zboczu. Chyba jej tam pasowało. Ziemia tam była kwaśna bo to wrzosowisko. Opanowała całe wrzosowisko w rok. Aż strach pomyśleć co by było gdybym jej nie usunęła. Od dwóch lat jej już nie ma a jeszcze jej siewki spotykam. Pozwoliłam sobie wkleić zdjęcia z tej ekspansji. Usuń Elu jak obejrzysz.
Na pierwszym zdjęciu jeszcze "grzeczna" ale potem już wrzosów nie było widać ani niczego poza nią.



Nowo widzisz Basiu ja bym się dała zabić za taką stipe gdybyśmy wcześniej doszły do porozumienia to Ty byś miała kasę, ja wymarzone , wypasione stipy i wszyscy by byli zadowoleni aaaaa
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:33, 25 cze 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
No i te zarządzone przez Juzinkę i Sylwię zdjęcie ścieżki do hustawki,której nie ma ..jeszcze





I trochę za altanką...trudno jest zrobić dobre zdjecie kiedy rabata nie ma tła, bo z tyłu płot siatkowy i lasa właścicielka się zastanawia czy się zasłaniac czy nie




____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 19:23, 25 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
gierczusia napisał(a)


Juzinkooo żeby jeszcze było co fotografować bo kategoria : chwasty powlające na cycki chyba nie istnieje ;(
Ale ....zrobie co w mojej mocy

Istnieje, ja ostatnio pokazałam powalającą na kolana
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:26, 25 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Bergenie z paprociami super będą wyglądać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3012 00:35, 26 cze 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
gierczusia napisał(a)


Nowo widzisz Basiu ja bym się dała zabić za taką stipe gdybyśmy wcześniej doszły do porozumienia to Ty byś miała kasę, ja wymarzone , wypasione stipy i wszyscy by byli zadowoleni aaaaa


Tak Elu, miałabym Twój ogród cały w stipie na sumieniu. Nic byś nie miała. Tylko stipę, stipę i stipę. Ja jeszcze malutkie siewki znalazłam dzisiaj gdy pieliłam. No tak jej u mnie się spodobało.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies