Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Agatorek 22:44, 12 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Roocika napisał(a)

Niee już nie zjeżdżam biegam przy sankach z młodszym
Bałwana lepił mąż z dziećmi


U mnie dziś tez już można lepić
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 09:12, 13 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Wczoraj wiało i sypało śniegiem cały dzień, nieźle dosypało...
Choiny i serby muszę iść otrzepać.



____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Margerytka40 10:59, 13 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
U nas też wczoraj dosypało, nawet się cieszę. Jak mają być mrozy śnieg ogrodowi potrzebny. I tak bielutko, czyściutko.

Doczytałam i jestem na bieżąco u Ciebie. Baaardzo dużo już zrobiliście, jestem pełna podziwu. Mając malutkie dzieci, pracę zawodową i dziewiczy teren
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 11:25, 13 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asia ,
Krajobraz boski
____________________
Ania Spelnione marzenie
Roocika 15:06, 13 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Margerytka40 napisał(a)
U nas też wczoraj dosypało, nawet się cieszę. Jak mają być mrozy śnieg ogrodowi potrzebny. I tak bielutko, czyściutko.

Doczytałam i jestem na bieżąco u Ciebie. Baaardzo dużo już zrobiliście, jestem pełna podziwu. Mając malutkie dzieci, pracę zawodową i dziewiczy teren

Asiu, mi to u Ciebie jeszcze zejdzie. Przejrzałam 2020, trochę 2019 ale się zgubiłam bo raz z telefonu raz z kompa...
Teraz trochę zaczęłam od początku
No i dziś mąż zamówi kółko pomiarowe, jeszcze nie doczytałam, czy Ci się sprawdziło... Sprawdziło się?
Dziękuję za miłe słowa Tak sobie myślę, że dom budowaliśmy jak byłam w ciąży, ogród zaczęliśmy jak byłam w ciąży... Chyba już nic nie planuje do robienia nowego
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 15:06, 13 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ania111 napisał(a)
Asia ,
Krajobraz boski

A jak zaświeciło słońce jak pięknie było. Ale iglaki otrzepałam, strasznie je dogięło do ziemi...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Monia81 20:14, 13 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
Pięknie zaśnieżyło, ja też się cieszę bo u nas też Asiu skończyłam sobie czytać wątek i wcale nie myślę, że jakoś wolno Wam idzie, zaczęliście od najważniejszego, przygotowania gleby masz cały czas fajnych doradców, u mnie też było latanie z wężem, od tego się zaczęło, a później już poszło, co roku powoli do przodu Ewusia rabatę bardzo fajnie rozrysowała i zaproponowała fajne połączenie roślin a myślę,że te wsadzone roślinki, już w tym sezonie pokażą na co je stać. Będę zaglądać z wielką chęcią pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Roocika 21:33, 13 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Monia81 napisał(a)
Pięknie zaśnieżyło, ja też się cieszę bo u nas też Asiu skończyłam sobie czytać wątek i wcale nie myślę, że jakoś wolno Wam idzie, zaczęliście od najważniejszego, przygotowania gleby masz cały czas fajnych doradców, u mnie też było latanie z wężem, od tego się zaczęło, a później już poszło, co roku powoli do przodu Ewusia rabatę bardzo fajnie rozrysowała i zaproponowała fajne połączenie roślin a myślę,że te wsadzone roślinki, już w tym sezonie pokażą na co je stać. Będę zaglądać z wielką chęcią pozdrawiam

Monia Dziękuję bardzo, cieszę się, że nie jest tak źle.
Powinnam mieć na drugie maruda Postaram się mniej jęczeć
Ewa bardzo fajnie wymyśliła rabatę, z roślinkami trafiła, już się nie mogę doczekać prac przy niej
Pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
MiluniaB 21:38, 13 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Zdjęcie z turkusowym domkiem słodkie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Roocika 21:41, 13 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
MiluniaB napisał(a)
Zdjęcie z turkusowym domkiem słodkie

Zimą ze śniegiem tak nie razi
Córka broni koloru (chciałam przemalować), bo wiesz on jest "Elzowy" Kraina Lodu wciąż na topie hahaha
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies