Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Martka 21:40, 24 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Asiu, obrazki ogrodowe cieszą - dużo się dzieje i przyjemnie spaceruje się po Twoim ogrodzie! Irga świetna. Nie wierzę, że to piszę, ale… zaczynam inaczej patrzeć na listopad i tak bardzo już nie psioczę Czy Ty też tak masz? Pieluszka to temat ogrodowy zdecydowanie, bo środowiskowy Jestem pod wrażeniem talentu i kreatywności ! Pozdrawiam, Asiu!
edi75 13:30, 25 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2039
Pospacerowałam po Twoim ogrodzie .....
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
SlonecznyOgrod 15:47, 25 lis 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
A my szukaliśmy głogu w okolicy i nigdzie nie znaleźliśmy Ja to się nawet nie znam ale podobno głóg ma jedną pestkę, a dzika róża wiele.

Pielucha prima sort, możesz szyć na handel
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
basia3012 22:28, 25 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
Roocika napisał(a)


Basiu z bliska tak wyglądają





To chyba jednak są kwiaty hortensji bukietowej. Nie są płaskie jak moja piłkowana. Miałam taką jak ta ażurową hortensję odm. Tardiva. Może to ona?

Asiu, runianka u Ciebie jest piękna, zieloniutka. Chyba nie rośnie w pełnym słońcu? Ja miałam ją kiedyś ale rosła na patelni, na rabacie przy jezdni. Nie pasowało jej tam. Teraz tam rośnie trzmielina Fortunea.

Trawy też pięknie teraz, jesienią zdobią ogród. Lubię je oglądać u kogoś w ogrodzie.
Bo Ty Asiu wiesz, ja z trawami to ostrożna jestem.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Roocika 10:34, 27 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basieksp napisał(a)
No ja na pieluchach to już się nie znam, ale ta jest odlotowa


Po praniu się okazało, że nie jest tak super ale naprawię i będzie git Już mam nadzieję, że niedługo nie będą nocne potrzebne, bo w dzień już odpieluchowany

Joann napisał(a)
Pieluszka fajowa U mnie maszyna nadal w pudle na górze, nie wiem, kiedy wezmę się za naukę szycia, za kilka lat chyba.
Obchod po ogrodzie bardzo przyjemny, jest na co popatrzeć jeszcze. Ta irga i jej owoce urzekają mnie, może się z czasem skuszę. A na kwranntanie można znaleźć plusy Knujesz już coś na przyszły sezon?


Asiu, teraz jest najlepszy czas na maszynę, zamiast ogrodu, czasu mało i czasami jedna rzecz dziubię w nieskończoność ale cieszę się z każdej rzeczy zrobionej własnoręcznie.

Nie jestem na kwarantannie tylko wysłali nas na przymusową pracę zdalną
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 10:43, 27 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Martka napisał(a)
Asiu, obrazki ogrodowe cieszą - dużo się dzieje i przyjemnie spaceruje się po Twoim ogrodzie! Irga świetna. Nie wierzę, że to piszę, ale… zaczynam inaczej patrzeć na listopad i tak bardzo już nie psioczę Czy Ty też tak masz? Pieluszka to temat ogrodowy zdecydowanie, bo środowiskowy Jestem pod wrażeniem talentu i kreatywności ! Pozdrawiam, Asiu!

Cieszę się, że lubisz u mnie pospacerować
Najbardziej nie lubię stycznia i lutego, bo jest zimno, ciemno i jest jak w tym kawale o Beskidach (Bieszczadach?- zawsze mi się myli)

edi75 napisał(a)
Pospacerowałam po Twoim ogrodzie .....


Edyta, zapraszam

SlonecznyOgrod napisał(a)
A my szukaliśmy głogu w okolicy i nigdzie nie znaleźliśmy Ja to się nawet nie znam ale podobno głóg ma jedną pestkę, a dzika róża wiele.

Pielucha prima sort, możesz szyć na handel


No widzisz, a u nas pełno ich rośnie w okolicy, dzikie róże zresztą też. Aż sprawdzę przy okazji ile pestek ma ten głóg, bo dzika róża to wiem, że w środku ma same pestki

Rynek pieluchowy pęka w szwach Ana szczęście my już kończymy naszą przygodę

basia3012 napisał(a)


To chyba jednak są kwiaty hortensji bukietowej. Nie są płaskie jak moja piłkowana. Miałam taką jak ta ażurową hortensję odm. Tardiva. Może to ona?

Asiu, runianka u Ciebie jest piękna, zieloniutka. Chyba nie rośnie w pełnym słońcu? Ja miałam ją kiedyś ale rosła na patelni, na rabacie przy jezdni. Nie pasowało jej tam. Teraz tam rośnie trzmielina Fortunea.

Trawy też pięknie teraz, jesienią zdobią ogród. Lubię je oglądać u kogoś w ogrodzie.
Bo Ty Asiu wiesz, ja z trawami to ostrożna jestem.


Basiu, to bukietowa, kupowałam jako Wims Red.
Runianka ma dużo słońca, pod koniec lata jak hortensje i trawy podrosły, miała więcej cienia. Docelowo miało tam być drzewo, które da więcej cienia. Część runianek, co ma większą patenię jest żółtawa, ale mają dużo wody na tej rabacie więc pewnie dlatego sobie radzą

Nie dziwię Ci się z trawami, u mnie póki co jest duża przestrzeń i te rośliny trochę giną
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 10:44, 27 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
U nas też dziś pierwszy śnieżek

Widok przez okno


____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Judith 11:02, 27 lis 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Roocika napisał(a)


[...]wysłali nas na przymusową pracę zdalną

NIe jesteś zadowolona z pracy zdalnej? Ja bardzo .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 11:04, 27 lis 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Roocika napisał(a)
U nas też dziś pierwszy śnieżek

Widok przez okno



Na tym zdjęciu pierwszyvraz zobaczyłam wyraźnie skarpę. Fajna do zjeżdżania na sankach .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Roocika 11:11, 27 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Judith napisał(a)

NIe jesteś zadowolona z pracy zdalnej? Ja bardzo .


No nie lubię, bo muszę rano dzieci rozwieść do placówek w mieście a potem wrócić do domu pod miasto Potem muszę znowu zrobić kurs powrotny, żeby wszystkich odebrać. Przez to spędzam 2 razy więcej czasu w aucie i zużywam dwa razy więcej paliwa

Judith napisał(a)

Na tym zdjęciu pierwszyvraz zobaczyłam wyraźnie skarpę. Fajna do zjeżdżania na sankach .


Zanim się wybudowaliśmy to ludzie ze wsi tu zjeżdżali na sankach
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies