Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Po nitce do kłębka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Po nitce do kłębka ;)

malinia 09:48, 31 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
sarenka napisał(a)

Powiem Ci,że nasz też jak pierwszy raz był poddany wertykulacji to było duzo worków siana, ale z sezonu na sezon jest mniej już

Zaraz sprzęt wygooglam

Teraz to sobie co jakiś czas zrobię aeracje to będzie na 100% mniej
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
eVka 14:19, 31 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A ja już zrobiłam, a ja już zrobiłam!!! Kupiłam taki jak ty w LM przejechałam raz na ustawieniu 1. Wyszło mnóstwo siana, szok. Jakieś wielkie hałdy. A trawnik taki młody. Przejadę jeszcze w druga stronę. Chyba nie będę zniżać na poziom 2, ale jeszcze zrobię aerację.
____________________
malinia 15:35, 31 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
effka napisał(a)
A ja już zrobiłam, a ja już zrobiłam!!! Kupiłam taki jak ty w LM przejechałam raz na ustawieniu 1. Wyszło mnóstwo siana, szok. Jakieś wielkie hałdy. A trawnik taki młody. Przejadę jeszcze w druga stronę. Chyba nie będę zniżać na poziom 2, ale jeszcze zrobię aerację.

Gratuluję no sama bylam w szoku.... Ile tego jest!
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
malinia 15:36, 31 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Ja za to kupiłam dzis 7 niższych azalii aby zagescic doły tych wyższych klon nowy oczywiście w rodzinie i jedna sisna aaa i dwa clemstisy
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
eVka 19:10, 31 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Mnóstwo, przejechałam dwa razy i kilkanaście wielkich taczek siana było.

Zakupy zacne, pokaż
____________________
malinia 19:17, 31 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943

te moje nowe azalie idą tutaj na niższą partię tych wysokich
no i dołem myślałam jakieś trawki dać carexy albo hakone ?
a zakupy zrobię zdjęcia jutro dziś jakoś mi wypadło z glowy ale klon piękny am wybrał taki najbardziej czerwony z wszyystkich bo już chyba będzie 6 w rodzinie ;D
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
eVka 09:49, 01 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
No świetny pomyłs z tymi niskimi azaliami, fajnie przesłonią łyse pędy tych wyższych.
I carexy i hakone będa super wyglądać jako obwódka.

To ci powiem, że mam tylko jednegi klona japońskiego i UWAGA! pomyliłam go wiosną z dereniem, bo rośnie w tym samym rzędzie co one, na samym końcu i upitoliłam mu pędy tak jak dereniom...
____________________
Nowa12 11:28, 01 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)
No świetny pomyłs z tymi niskimi azaliami, fajnie przesłonią łyse pędy tych wyższych.
I carexy i hakone będa super wyglądać jako obwódka.

To ci powiem, że mam tylko jednegi klona japońskiego i UWAGA! pomyliłam go wiosną z dereniem, bo rośnie w tym samym rzędzie co one, na samym końcu i upitoliłam mu pędy tak jak dereniom...


Ale drastycznie go potraktowałaś
To musiał płakać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Makusia 12:47, 01 kwi 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Zakupy wszyscy robią, sadzą, tworzą nowe rabaty- no najfajniejsze! A ja tylko plewienie i obcinanie- nudy i pęcherze na palcach
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
malinia 14:58, 01 kwi 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
effka napisał(a)
No świetny pomyłs z tymi niskimi azaliami, fajnie przesłonią łyse pędy tych wyższych.
I carexy i hakone będa super wyglądać jako obwódka.

To ci powiem, że mam tylko jednegi klona japońskiego i UWAGA! pomyliłam go wiosną z dereniem, bo rośnie w tym samym rzędzie co one, na samym końcu i upitoliłam mu pędy tak jak dereniom...

Planowo chce tak
Wszystkie niższe w jednym kolorze chce aby zrobiły szpaler odmisna rosebud
Z klonem poszalalaś ;D
A zakupy jak widać 7x azalia
Dwa powojniki

I klonik cudny
Powojniki i klon w garażu poki co bo dziś zimno i noc ma byc zimna a one byly w szklarni.
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies