Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Po nitce do kłębka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Po nitce do kłębka ;)

mrokasia 22:02, 30 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Brawo!!! Zazdroszczę, bo ta robota jeszcze przede mną. Na razie mój trawnik wygląda koszmarnie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
asiak 22:05, 30 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
mrokasia napisał(a)
Brawo!!! Zazdroszczę, bo ta robota jeszcze przede mną. Na razie mój trawnik wygląda koszmarnie.


To tak jak mój
Muszę poczytać jaka jest kolejność prac na wiosnę, może też go zwertykuluję
____________________
AsiaDziałeczka Asi
malinia 07:50, 31 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
mrokasia napisał(a)
Brawo!!! Zazdroszczę, bo ta robota jeszcze przede mną. Na razie mój trawnik wygląda koszmarnie.

Mój też nie wyglądał zbyt pięknie... Na szczęście to juz za mna 20workow siana wytargalam. Wreszcie mój trawnik zacznie oddychać. Ogólnie to super sprzęt taka aeracje zamierzam przeprowadzac z dwa trzy razy w sezonie bo to jest dużo lepsze i szybsze niż grabienie trawnika.
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Magleska 07:52, 31 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18450
bardzo ładnie podziałałaś zakup udany ,sprawdza się ,to najważniejsze
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
malinia 08:22, 31 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Magleska napisał(a)
bardzo ładnie podziałałaś zakup udany ,sprawdza się ,to najważniejsze

Dziękuje zależało mi na tym bardzo już ns jesień o tym myślałam ale teraz sobie postawilam mój ostateczny termin teraz trawnik po tych wszystkich zabiegach wygląda niespecjalnie hihi wyszły placki itd ale za kilka tygodni....
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
sarenka 09:29, 31 mar 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
20 worków! Woow! Duża masz działkę? To się napracowalas! U nas chyba z 5 wyszło, ale mieliśmy jesienną też aerację
Poproszę na priv linka do tego sprzętu co kupiłaś do wertykulacji i aeracji
____________________
Magda W samym sloncu
malinia 09:33, 31 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
sarenka napisał(a)
20 worków! Woow! Duża masz działkę? To się napracowalas! U nas chyba z 5 wyszło, ale mieliśmy jesienną też aerację
Poproszę na priv linka do tego sprzętu co kupiłaś do wertykulacji i aeracji

Działka ma ok 10 arów ale - dom trawnika mam sporo.
Dużo tego wyszło bo pierwszy raz robiłam taka akcje. Trawnik jest 3rok ale ze mam dzieci itd to biegają deptaja trzeba było działać
Sprzęt to nie tajemnica kupilam w leroy zs 300zl lider sprzęt aerator wertykulator super się sprawdza poki co.
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
eVka 09:40, 31 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Moj trawnik ma 1.5 roku ale jest bardzo gęsty, mam nadzieję że weryykulacją mu nie zaszkodzę. Najwyżej zrobię delikatnie. To wctakim razie jadę czarsz do LM po ten sam co ty
____________________
sarenka 09:44, 31 mar 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
malinia napisał(a)

Działka ma ok 10 arów ale - dom trawnika mam sporo.
Dużo tego wyszło bo pierwszy raz robiłam taka akcje. Trawnik jest 3rok ale ze mam dzieci itd to biegają deptaja trzeba było działać
Sprzęt to nie tajemnica kupilam w leroy zs 300zl lider sprzęt aerator wertykulator super się sprawdza poki co.

Powiem Ci,że nasz też jak pierwszy raz był poddany wertykulacji to było duzo worków siana, ale z sezonu na sezon jest mniej już

Zaraz sprzęt wygooglam
____________________
Magda W samym sloncu
malinia 09:47, 31 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
effka napisał(a)
Moj trawnik ma 1.5 roku ale jest bardzo gęsty, mam nadzieję że weryykulacją mu nie zaszkodzę. Najwyżej zrobię delikatnie. To wctakim razie jadę czarsz do LM po ten sam co ty

Moim zdaniem nie ma sensu drozszego
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies