Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Martka 21:58, 05 sty 2019


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wizytówka nad wizytówkami! Będzie doładowywać nas energią i pomysłami. Gigantyczna praca, hojna jesteś dla nas, Danusiu. Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że ogród może dostarczać takiego bogactwa wrażeń w samym tylko jednym sezonie. A co będzie w kolejnych miesiącach i latach?... Z serca kibicuję. I wyobrażam sobie w "Anglii" mały pensjonacik dla gości, którzy mogą przebywać w ogrodzie o wschodzie i zachodzie słońca, by nacieszyć zmysły, pokontemplować naturę w najbujniejszym wydaniu. Książka rezerwacji pełna na kilka lat do przodu Twoja "Anglia" rozpala wyobraźnię, oj rozpala
,
Gardenarium 22:21, 05 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Martko, czy podołam wyzwaniu? Na razie nie jestem na takie działania gotowa. Cieszę się tworzeniem i obcowaniem z tym ogrodem i wszystkim co nam daje

Dzisiaj właśnie mieliśmy trudny orzech do zgryzienia, jak usytuować ogród formalny, skoro jeziorko leci po skosie. Oto moje najbliższe dylematy do rozwiązania. Trzeba też je wytyczyć w terenie, a to mega skala- miarki zabraknie

Potrzeba też mega wyobraźnia i zdolność układania skomplikowanych "klocków". Ćwiczę na sobie te umiejętności.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gosika67 00:10, 06 sty 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Obejrzałam wizytówkę, pięknie, pachnąco, aż chce się tam być i posiedzieć.Dodatki dodają jeszcze więcej uroku.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
sylwia_slomc... 00:35, 06 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Danusiu w wizytówce str 3 październik 2017 te czerwone owocki z kropelkami deszczu to co to???


Matko jaka kolekcja dalii
Dekoracje cudne, wyjątkowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 11:16, 06 sty 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O rany jak wizytówka, jak wyborne czasopismo
Mamy to szczęście, że cała ta historia tworzy się na naszych oczach. Dzięki temu że jesteśmy z Tobą częścią społeczności ogrodowiskowej - Twoje sukcesy cieszą jeszcze bardziej Kochana - razem z Rodziną twórzcie i cieszcie się życiem w całej krasie, bo Wasze szczęście nam sie udziela, a pasja zaraża
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
anabuko1 13:11, 06 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Danusiu i ja obejrzałam wizytówkę. Jest świetna.
I ja kocham ogród i wszystko co z nim jest związane.
Te nasze prace choc czasem tyranie ale jakie nieocenione terapie i odprężenie i radości
Wszystkiego dobrego w tym 2019 Roku.!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gardenarium 16:05, 06 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Danusiu w wizytówce str 3 październik 2017 te czerwone owocki z kropelkami deszczu to co to???


Matko jaka kolekcja dalii
Dekoracje cudne, wyjątkowe


To jabłuszka z jabłoni ozdobnej. Mam taką parasolowatą z Niemiec.

A bez kropelek deszczu wyglądają tak



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaW 12:28, 07 sty 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Obejrzałam wizytówkę, jest świetna i pokazuje ogrom wykonanej pracy oraz wielką Twoją pasję i miłość do tego, co robisz
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Gardenarium 12:38, 07 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję, praca w ogrodzie to wielka przyjemność, wszyscy tutaj o tym wiemy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 13:34, 07 sty 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Za dużo piekna naraz w tej wizytówce Nie mogę się napatrzeć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies