Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 14:43, 05 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wodny będzie wspaniały, mam cały samochód roślin tylko deszcz lał i nie wypakowałam.
Dziękuję, dziękuję za wsparcie, a Hani to już w szczególności, duże buziaki przesyłam...Bądź Haniu, wspieraj dobrym słowem, można na Was liczyć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
darkowa 14:51, 05 maj 2020

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
O rety!!
Ja myślę,że dużo osób nie zdaje sobie sprawy ile zajmuje Ci czasu odpisywanie
i doradzanie,i bardzo dobrze że o tym napisałaś

Danusiu ja bardzo dziękuję Wam za stworzenie tego portalu
Za możliwość podglądania w trakcie urządzania ogrodów,ale również metamorfoz,
jakie to jest wspaniałe i pouczające.
Dziękuję za zwrócenie uwagi nie tylko na rośliny,ale przede wszystkim na glebę
i życie pod korzeniami
I za Waszą empatię
I mam nadzieję że spotkamy się w lipcu

Dziękuję że jesteś

____________________
krystyna
Gardenarium 14:54, 05 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szykujemy się do lipca, chcielibyśmy urządzić wodny i zagłębiony i front skończyć. Witek pracuje od 6 do nocy ciemnej. Prawie się nie widzimy, tylko chwilę przy kolacji lub telewizorni na chwilkę... i zasypiamy. Pobudka 5.30. I jazda do roboty, albo na Olszową..
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:55, 05 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj udało się kupić Caradonnę, 25 szt, sukces
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:57, 05 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kupiłam wczoraj dwa duże czerwone karasie ozdobne, ale jeden okazał się chory...nie wpuściłam do fontanny, za to dałam mu nowy dom w postaci dużego jeziorka, tylko że jest tam sam/sama z żabami, kijankami i nie wiem czym jeszcze. Nie widać ryby...

Rośliny na brzegu sadzę na leżący ...prawie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katte 15:02, 05 maj 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Danusiu , przesyłam dużo energii, i cierpliwości .
Zastanawiałam się kiedy wybuchniesz ?
Patrząc na ilość nowych osób zakładających konta i proszących o pomoc w zaaranżowaniu rabatek zastanawiałam się , ludzie czy wy możecie najpierw trochę poczytać pobyć tu , pooglądać a nie czekać na gotowe rozwiązania ?
Trzeba najpierw samemu coś próbować , dzielić sie swoimi i zmaganiami a dopiero oczekiwać w zamian porad.

Rozumiem Cię Danusiu bardzo dobrze , bo jestem w takiej branży że ludzie z którymi mam do czynienia , też się tak zachowują . Roszczenia, pretensje , żale .
Ba ! Potrafią dzwonić w sobotę o 19 !

Macham i! Ściskam Cię mocno .


____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Katte 15:06, 05 maj 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj udało się kupić Caradonnę, 25 szt, sukces


P.S Zakochałam się w niej.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
KasiaWB 15:40, 05 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ogrodowisko to kopalnia wiedzy i inspiracji na wyciągnięcie ręki tyle ludzi i doświadczonych ogrodników, artykułów, porad, wątków, zdjęć...etc. etc. - wystarczy chcieć
Już kilka razy spotkałam się z tym, że jak ktoś usłyszał, że mamy ogródek to nam bardzo polecał Ogrodowisko

Są też książki, gazety, nieograniczone zasoby internetu i programy telewizyjne.
Sama szukam interesujących mnie informacji czy inspiracji i nie zawracam głowy innym, szczególnie na początku sezonu, gdy mnóstwo roboty w ogrodzie i trzeba zrobić jak najwięcej nim wszystko porządnie ruszy Coś o tym wiem )) Wprost "uwielbiam" jak ktoś do mnie dzwoni czy przyjeżdża na pogaduchy w momencie gdy łapię każdą minutę po pracy i ryję w ogrodzie )) Ale to rozumieją tylko ogrodnicy ))
Danusiu dzięki, że jesteś Dużo zdrowia Wam życzę i asertywności
Ściskam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
BKosimkArt 15:44, 05 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Gardenarium napisał(a)




Cudne to połączenie!
Danusiu, podziwiam Was za pracę i energię do ogrodów. Nie ma się co przejmować, jak nie odpowiesz to w końcu sobie znajdą odpowiedzi w necie, tak jak Hania napisała.
Ściski
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
deszczowymaj 23:15, 05 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Danusiu Pozdrawiam i ściskam

Cmok
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies