Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

sylwia_slomc... 23:44, 05 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Ciężko być alfą i omegą 24 godziny na dobę tylko dlatego, że ktoś nie zada sobie trudu by poszukać samemu Ludzie wszystko i wszystkich traktują jak swoją własność do zajechania Też bym uciekła do ogrodu i nosa nie wychylała z niego. Ogród leczy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
waldek727 01:04, 06 maj 2020


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj udało się kupić Caradonnę, 25 szt, sukces


I do tego maczki kalifornijskie albo kosmos siarkowy.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
KasiaBawaria 08:58, 06 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ludzie nie maja litosci, o 22 godzinie? Ogrod nie ucieknie, chca gotowych rad, niech zatrudnia sobie architekta Mysl o sobie, czasem trzeba byc egoista
____________________
Zapraszam na kawe
Makao_J 10:00, 06 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
hankaandrus_44 napisał(a)
Pasjonaci nie pytają, tylko w necie szukają. POradników jest moc, można czytać całą noc. A zdobyta samodzielnie wiedza zostaje nie tylko na czas akurat potrzebny, ale zostaje na stałe. Dajcie Danusi być sobą, w jej własnej przestrzeni.
Czytajcie tu i tam, kupcie sobie książki, kalendarze, i jeszcze raz powtórzę: Masz ogród załóż sobie bibliotekę własną.

Danusiu, podziwiam Ciebie, ja po roku bym zwariowała odpisując na tyle zapytań. Zdrowia życzę. I ogrodu na miarę europejską, co najmniej!


Święta prawda Haniu. Tylko czytając i szukając samodzielnie, zdobywa się największą wiedzę. To co robią niektórzy to po prostu lenistwo lub brak wyobraźni więc niech wynajmą fachowca i mu zapłacą.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kasiek 10:02, 06 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Asertywność zawsze była w cenie ale dziś to już szczególnie. Masz ochotę się wyłączyć - robisz to, beż żalu, bez poczucia winy - dałaś tyle z siebie jak mało kto, a całemu światu nie starczy Ci sił i życia by pomóc. Ty powinnaś być szczęśliwa, wtedy działasz jak magnes dla ludzi, bo radość to w dzisiejszym świecie towar deficytowy i poszukiwany .
Zdrówka!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
hankaandrus_44 10:18, 06 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Danusiu, nie martw się! Ogród pokazowy "Twoja Anglia" tak czy siak, będzie przyciągać zwiedzających z całego kraju, a nawet, a może przede wszystkim, z Europy!

Trzymamy kciuki za kolejne realizacje w ogrodzie!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gardenarium 15:08, 06 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
waldek727 napisał(a)


I do tego maczki kalifornijskie albo kosmos siarkowy.


mam maczki kremowe! Nasiona angielskie do gazety doklejone.

Za chwilę namiotów już przy jeziorku nie będzie i odsłoni się widok na wodę. Lecem zobaczyć, przestało padać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bog 15:18, 06 maj 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Danusiu jest pięknie, donice gigant cudowne ,skarpa zapowiada się wspaniale uczta dla oczu.
Danusiu udało Ci się kupic carexsy tam gdzie się widziałyśmy i caradonnę?
Miło Cię bylo widzieć,pozdrawiam

waldek727 15:28, 06 maj 2020


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Gardenarium napisał(a)


mam maczki kremowe! Nasiona angielskie do gazety doklejone.

Za chwilę namiotów już przy jeziorku nie będzie i odsłoni się widok na wodę. Lecem zobaczyć, przestało padać.


To nie śpiesz się Danusiu do domu, bo u nas cały czas pada.
Czekamy na fotki pięknego stawu z bardzo ciekawymi rozwiązaniami naturalnych filtrów.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Pola 15:42, 06 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Danusia, dobry pomysł .....pisz przerwa KWARANTANNA
Ludzie nie maja litości. Jestem tu kilka lat, czytam pilnie twoje artykuły,
podglądam twoje realizacje, i zdjęcia z twoich podróży.

Kiedy tu trafiłam to spędziłam całą zimę na oglądaniu i czytaniu. Każdy powinien tak zrobić,
tu jest wszystko co jest potrzebne do założenia ogrodu. Można obejrzeć tysiące ogrodów
w różnych stylach, a i sporo osób, które dzielą się wiedzą.
Nie daj się Danusia, jesteś potrzebna do stworzenia kolejnego swojego dzieła.
No i znów będziemy Cię podglądać i uczyć się.
Pozdrawiam serdecznie, mojego mistrza
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies