Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Basilikum 16:55, 06 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Tak mi sie smutno zrobilo, ze ludzie tacy wredni.
Danus kochana jestes. I dobrze, ze wreszcieto napisalas.
Niektorzy jeszcze sie nie nauczyli, ze maja w komputerze wyszukiwarke google i, ze ona nie nazywa sie Danusia.

Moze Danus czas pomyslec o gronie moderatorskim na Ogrodowisku, ktore by chocby techniczne sprawy i niechciane reklamy usuwalo. Jakiedys moderowalamduze forum i wiem, ze to naprawde duzo pracy i podziwiam, ze samadajesz rade.

Caluski i przytulaczki podziwiam i dokladam jeszcze zachwyty ale to juz wiesz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
basia3012 20:26, 06 maj 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
I ja również jestem bardzo wdzięczna za wszystko. I za rady, za wiedzę, za wzorce do naśladowania, za Ogrodowisko i za świadomość, że są tacy wspaniali ludzie jak Ty, Danusiu. Dziękuję bardzo serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 22:08, 06 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję Wam za dobre słowo
Melduję, że namiotów foliowych nie ma...były tymczasowo..blisko... a teraz otworzył się super widok na jeziorko A ja oczywiście dosadzam, aby mieć ładne widoki. Zamierzam ustawić leżaki, mam ich kilka w zapasie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MarekW 22:29, 06 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Danusiu zawsze podziwiam i nieustannie czerpię inspirację z Twojej wiedzy. Dziękuję za artykuł o ściółkowaniu trawą i innymi darmowymi dobrodziejstwami. Właśnie tak zacząłem robić, nawet zanim przeczytałem na Ogrodowisku że Ty też tak postępujesz i polecasz.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Gardenarium 22:32, 06 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Też tak robiłam, n.p. przy cukiniach...ale nie miałam odpowiedniej sesji zdjęciowej...aż zrobiłam Witkowi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:35, 06 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niezły sajgon, szybko wywożę wszystko po ogrodzie





A tutaj nieźle nawet, bez bałaganu udało się



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bog 23:37, 06 maj 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Faktycznie niezły bałaganik ale ogarniesz widzę pomocnikow w oddali.
Danusiu udalo sie kupic w poniedziałek careksy ?
Dorota123 10:58, 07 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witam, w tym wątku zrobiłam tylko kilka wpisów, a jestem na forum od 6 lat. Cały czas jestem na bieżąco, podglądam, czytam i napawam się tym co tworzycie. Byłam nawet dyskretnie skarcona przez Ciebie i słusznie.
Głowy Ci nie zawracam, bo już dawno stwierdziłam, że Twój czas jest chyba z gumy. Każdego witasz, doradzasz i ogarniasz tą całą społeczność ogrodniczą.
Dzięki za to co robisz i za Twoją wiedzę i za to, że dzielisz się tym pięknem.
Moja miłość do bukszpanów to Twoja zasługa, przeszło 30 lat temu kupiłam prawdopodobnie Mój piękny ogród, a tam było całe mnóstwo donic z Twoimi bukszpanami.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Sebek 11:54, 07 maj 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu ja bezustannie podziwiam, ze przy takiej ilości obowiązków nieprzerwanie jesteś tu codziennie - doradzasz, pomagasz, dzielisz się wiedzą. Tylko po tych kilkunastu latach pisania artykułów i postów myślę, ze zostało tu napisane już wszystko... A z tego co piszesz niektórzy zamiast na 2 minuty przysiąść i poszukać to robią z Ciebie komputer. Ja czerpię stąd nowa wiedzę nieustannie, a jak czegoś nie wiem to szukam aż znajdę. Wypadłem z obiegu forum, bo zacząłem żyć również w świecie rzeczywistym Świat, który tworzycie przede wszystkim dla siebie jest cudowny - tylko ŻYJ w nim, a nie funkcjonuj z myślami z tylu głowy, ze ktoś dzwoni lub pisze o plamce na liściu lub jak to trawa rośnie nierówno. Wyjmijcie w końcu wszystkie leżaki i ławki i testujcie, który mebel jest najbardziej wygodny. Zasłużyliście na to jak mało kto Ściskam mocno i kibicuję, z roku na rok coraz bardziej

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
nyna76 12:11, 07 maj 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Podpisuję się pod Sebkiem.
Ja szukam wątków ogrodów o zbliżonej do mojej lokalizacji i warunkach, czytam, podglądam, pytam. Każdy wątek tematyczny czytam od pierwszej strony, niektóre są pisane przez wiele sezonów więc jest tam wszystko z każdej pory roku.


Interesuje mnie czy po ukończeniu ogrodu Danusia planuje tam prowadzić mały sklepik z roślinami lub nasionami? Zwiedzanie i drobne zakupy?

Po ustaniu pandemii wybieramy się z poznańską grupą na kolejne dni otwarte.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies