Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

popcorn 10:48, 20 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
O rany!

Danusiu Wróżko odpocznij też czasem trochę! Zimno u nas przeokrutnie, może też zwolnicie i usiądziecie z książką i kubkiem czegoś gorącego na chwilą chociaż

pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 10:52, 20 lis 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moje inspiracje z Anglii



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:58, 20 lis 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

Jak to się mówi: "mam i ja".




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:01, 20 lis 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
popcorn napisał(a)
O rany!

Danusiu Wróżko odpocznij też czasem trochę! Zimno u nas przeokrutnie, może też zwolnicie i usiądziecie z książką i kubkiem czegoś gorącego na chwilą chociaż

pozdrawiam serdecznie!


A jakże, mamy nawet odpowiednie lokum Ja piję co najmniej 3 razy dziennie Witek dwa razy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 11:06, 20 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
adewzuol 11:45, 20 lis 2020


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Danusiu, a jak się kosi, takie wąskie pasy trawnika, czy zakłada się od początku na szerokość kosiarki?
____________________
Ewelina W piaskownicy
agadd02 11:59, 20 lis 2020

Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 27
Witam, melduję się u Szefowej. Cóż rzec można, cudo, nie mam słów. Tyle inspiracji, dzięki Tobie Danusiu mamy szansę wzorować się i tworzyć namiastki Twoich pomysłów u siebie. Widzę, że masz dużo dodatków. Szukam metalowych motyli w wersji 3d, takich jak u Ciebie pokrytych rdzą i wróżek z kamienia do ogrodu, ale u nas o nie ciężko. Po latach mam w końcu czas, żeby się dołączyć do Waszej społeczności. Cieszę się i będę śledzić ten wątek. Ogród to ciągła podróż w nieznane i zmiany. Kiedyś myślałam że posadzę i będą rosły, ale one żyją i wymagają zmian. To takie wspaniałe. Czy teraz mogę posadzić ciemiernik? Są takie piękne u ciebie. Posadziłam wiosną, mam nadzieję że zakwitną na przedwiośniu.

Pozdrawiam ciepło
Daga
____________________
Daga Motyli ogród
KasiaBawaria 17:38, 20 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gardenarium napisał(a)
Uda się, kołki i sznurek potrzebne

Poczułam się dzisiaj dobrze, że oto zaczyna się czas oczekiwania na wiosnę i pierwsze kwiaty Ciemierniki obecnie w pełnym rozkwicie więc nie wiem, czy po zimie będą miały siłę dalej kwitnąć. Obmyślam, jakby tu je sfotografować na leżący
Ciemiernikom trudno robi się zdjęcia, bo mają "główki" opuszczone na dół.


I prosty szpadel chyba jednak mus kupic.
____________________
Zapraszam na kawe
sylwia_slomc... 17:49, 20 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Gardenarium napisał(a)


U mnie nie przeżyły, ale wysiały się i pojawiały się dwie szt w warzywniku.
Może jeszcze zrób ze słomy jakiś chochoł?

Moje się nie zdążyły rozwinąć i zawiązać nasion, poszły w związku z tym do obiadu A jak wcześnie wysiewasz wiosną? Trudno nie przeżyje będę siać ponownie. Piękna strukturalna roślina
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:56, 20 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
U Was to metamorfozy w ogrodzie w jeden sezon takie, że zawrót głowy Cudnie się zmienia okolica rowu....już nawet rowem nie można nazwać bo jak jeziorko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies