Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku emerytki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku emerytki

gogo 23:08, 06 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Agatko, dzięki
Te papierowe aniołki były kiedyś na 40 cm choineczce, zrobiły je moje córki, na jakichś zajęciach w szkole. Były jeszcze gwiazdki i łańcuch, ich też nie ma.
Tylko aniołki zostały, a choinkę wcięło przy przeprowadzce 10 lat temu.
Przyczepiłam, bo coś mi brakowało, ale nie byłam przekonana.
Popróbuję zrobić jak piszesz, a może korale?
Ja mam jeszcze sporo tulipanów do wsadzenia do doniczek, ale z tym nie muszę się spieszyć.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 00:00, 07 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Jutro zrobię próby i pokażę.
Chciałam pokopać w ogrodzie, ale ziemia zmarznięta i znowu wieje
A na następne dni zapowiadają opady.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anpi 01:04, 07 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Nie wiem co Agatka na to, ale dla mnie teraz choineczka super!Nie spodziewałam się że połączenie obu tych włóczek da taki fajny efekt.Nie wiem czy byłby równie udany bez koralików,ale ja bym je zostawiła .
A to sadzenie w grudniu jakieś zaraźliwe jest,ja jeszcze skusiłam się na czosnki i dzisiaj posadziłam do gruntuNiech spadnie już ten śnieg ,bo nie skończymy tego sadzenia w tym sezonie.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AgataM 08:29, 07 gru 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
anpi napisał(a)
Nie wiem co Agatka na to, ale dla mnie teraz choineczka super!Nie spodziewałam się że połączenie obu tych włóczek da taki fajny efekt.Nie wiem czy byłby równie udany bez koralików,ale ja bym je zostawiła .
A to sadzenie w grudniu jakieś zaraźliwe jest,ja jeszcze skusiłam się na czosnki i dzisiaj posadziłam do gruntuNiech spadnie już ten śnieg ,bo nie skończymy tego sadzenia w tym sezonie.



Ale ja nie mówię, że konieczna jest zmiana.... Zasugerowała się tą drugą włóczką, która fajnie współgra z tą na choince. Aniołki na niej też pasują
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anpi 11:00, 07 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Ale masz Agatko wyczucie twórcze ja bym bała się że wyjdzie za duży melanż łącząc te dwie włóczki,a to tak fajnie zagrało.Już wiem dlaczego masz tak piękne w ogrodzie ...przez to wyczucie właśnie .Ja zbliżam kolory podobne do siebie,a ty bawisz się różnorodnymi połączeniami ale z jakimś właśnie wyczuciem wiesz co byłoby pstrokacizną a co nie .Łapię się często na tym,że niektóre połączenia roślin ( że względu ich kolory ,bądź faktury )wyglądają tak pięknie,a ja wcześniej nigdy bym ich że sobą nie połączyła.Dopiero jak gdzieś zobaczę
Myślę,że fajne jest to że możemy się tu wspierać pomysłami.A przymusu stosowania- przecież wiadomo że nie ma
Napisałam - nie wiem co Agatka na to ,bo miało być:a ja na to jak na lato ,
...ale do zimy idzie więc zmieniła się koncepcja

Grażynko,nie bierz sobie mocno do serca naszych propozycji ,bo są różne gusta To Tobie ma się przede wszystkim podobać
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 12:42, 07 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
anpi napisał(a)
Nie wiem co Agatka na to, ale dla mnie teraz choineczka super!Nie spodziewałam się że połączenie obu tych włóczek da taki fajny efekt.Nie wiem czy byłby równie udany bez koralików,ale ja bym je zostawiła .
A to sadzenie w grudniu jakieś zaraźliwe jest,ja jeszcze skusiłam się na czosnki i dzisiaj posadziłam do gruntuNiech spadnie już ten śnieg ,bo nie skończymy tego sadzenia w tym sezonie.

No i wkrakalas Aniu tak śnieg .biało mamy.
Ty czosnku jeszcze sadzilas a ja znowu pudelka malowalam.

Grazynko może coś wymyślisz do choineczki. Przymusu nie ma.
Nawet mchem można ja obkleic.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 13:12, 07 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
No tak Aniu wyszło...z tym śniegiemPrzynajmniej atmosfera świątecznejsza się robi
Grażynko u Ciebie też biało?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AgataM 16:12, 07 gru 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Tylko Grażynce roboty zrobiłam.... Zawsze coś chlapnę i zrobię kłopot.....
Nie sugeruj się moimi wymysłami.... Choinka z aniołkami jest bardzo świąteczna.

Aniu, dziękuję.... Chyba jestem największą ogrodową pstrokacizną na O.


U mnie dzisiaj szaro i ponuro. Pada drobny deszcz. Dobrze, że wczoraj udało mi się wszystkie cebule wsadzić
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
gogo 17:49, 07 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witajcie
Bardzo dziękuję za wszystkie Wasze sugestie, jesteście dla mnie artystkami do naśladowania
Choinka dla porównania / pierwsze zdjęcie nieostre, uczę się obsługiwać nowy aparat fotograficzny /

Niestety zimy u mnie nie ma, trochę padało i jest na plusie.
Ale Barbara była po wodzie, zobaczymy jak będzie w święta.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
daszum 00:14, 08 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Śliczna jest ta choineczka.

Ja na śnieg nie czekam, ponieważ boję się wtedy jeździć samochodem. Wyjątkowo w Święta może być śnieg , jak już będę odpoczywać w łóżeczku.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies