Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku emerytki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku emerytki

Adela 21:59, 06 lip 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Właśnie jestem dzisiaj po lekturze jego strony. Obejrzałam kilka filmików na YT na temat powojników. Ciekawe bardzo.
____________________
Ela - Moja ostoja
anabuko1 22:02, 06 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
O i hosty masz .I to ładnie.
a też je lubię i to bardzo
Z powojników polecam
Etoile Violette- bujny, bardzo dużo kwiatów.
Ville de Lyon, Błękitny anioł,Polish Spirit,Jan Paweł II
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
basia3012 23:28, 06 lip 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9461
Grażynko, ta hortensja to hortensja piłkowana nie pamiętam nazwy odmiany. Więcej napisałam na moim wątku pod twoim zapytaniem. Pozdrawiam serdecznie .
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:37, 06 lip 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9461
Obejrzałam Twoje hosty, to po prostu kolekcja. Są piękne, zdobią ogród od wiosny do zimy. Ja też je mam ale w tym roku uprawiam je w donicach. Jestem zadowolona. Nie muszę obrywać przekwitłych kwiatów, nie śmiecą, nie nawożę intensywnie a i tak zdobią. Zwykle miałam surfinie lub pelargonie to więcej pracy przy nich było. Twoje w donicach też piękne. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
gogo 23:57, 06 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Muszelko, dzięki za odwiedziny u mnie i informacje o powojnikach, wiedzy nigdy za dużo. Pobiegłam do Ciebie i już na początku wątku masz dwa powojniki do silnego cięcia /tylko takie mnie interesują/. Piękny i zadbany masz ogródek, domeczek, choć działkowy śliczny.Ale Twoje zdjęcia wróciły mi czasy chodzenia po górach, kiedy mieliśmy aparaty Smiena i Zenit. Służyły do uwieczniania dzieci, a nie noszenia ciężarów po górach. Teraz góry oglądam przez okno, na prawo Kaczawskie, na lewo Wałbrzyskie, o chodzeniu nie ma już mowy. Wracam do Twojego wątku, pozdrawiam.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 00:17, 07 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basiu, ja swoje przedszkole chyba zostawię w doniczkach, tylko nie takich paskudnych czarnych. W planach mam kupno następnych, ale tu potrzebna wyprawa do szkółki, a nie kupno przez internet. Czy ta hortensja ma czysto białe kwiaty, bo Blue Bird ma błękitne, a białe ma Shino Goku, ale kwiaty wyglądają trochę inaczej niż u Ciebie.
Aniu, obejrzę wymienione powojniki,dzięki.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
basia3012 00:48, 07 lip 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9461
Grażynko, obecnie kwiaty są bielusieńkie. Pamiętasz tą moją przygodę z octem? Własnie wydawało mi się, że to Blue Bird i chciałam zrobić w ten sposób odcień błękitny? O mało nie popaliłam wszystkich hortenji, dobrze, że tylko 2 padły a nie wszystkie. Oj byłoby żal. Pozdrawiam serdecznie Dobrej nocy.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
gogo 01:20, 07 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Oj, pamiętam, ja też mogłam zrobić to głupstwo, winne złe informacje w necie. Pozdrawiam, dobranoc.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 01:25, 07 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Może na dobranoc trochę żurawek:



____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 01:27, 07 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
c.d.


____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies