Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mokradło... i mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mokradło... i mój ogród

Kasiolaaa 07:41, 05 lis 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
podziwiam twoje niebieskie hortensje kiedys tez mialam ale pomarzly pomimo okrywania zrezygnowalam na koszt bukietowych i jestem bardzo zadowolona
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
basia3012 22:10, 16 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9502
MalgosiaW napisał(a)
Sierpień


Małgosiu, czy na tych zdjęciach jest Miskant gracillimus?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
MalgosiaW 20:13, 17 lis 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
basia3012 napisał(a)


Małgosiu, czy na tych zdjęciach jest Miskant gracillimus?

To miskant Morning Light. Tylko na zdjęciu z Eden Rose wyszedł tak bardziej na zielono. Bardzo go lubię, bo dobrze u mnie rośnie. Na wiosnę idzie do dzielenia bo o sadzonki sporo osób mnie prosiło
MalgosiaW 07:28, 05 gru 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Metamorfozy ogrodowe

ana10 napisał(a)
Witam
Od niedawana zaczęłam swoją przygodę z ogrodem(ciągle brak czasu), mam koło domu taki kawałek rabatki zupełnie nie wiem jak go ożywić może ktoś miałby jakiś pomysł, też chciałabym się pochwalić metamorfozą . Z góry dziękuje za propozycje.


Witaj. Poproś Admin o przeniesienie postu: pojedyńcze pytania na temat projektowania rabat. Tam Ci pomogą Pierwsze co ja bym zrobiła to zlikwidowala te fale z kostki, bo niepraktyczne (przerabiałam na własnej skórze).
ana10 07:28, 05 gru 2018

Dołączył: 14 paź 2018
Posty: 12

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Metamorfozy ogrodowe

Witaj MalgosiaW
Bardzo dziękuje za sugestię odnośnie przeniesienia postu,(już to uczyniłam i czekam cierpliwie na odpowiedź). Masz piękny ogród i jesteś zagorzała miłośniczką róż wspaniale potrafisz je wkomponować w każdy zakątek ogrodu. Ale przy różach jest chyba trochę pracy ?
MalgosiaW 07:28, 05 gru 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Metamorfozy ogrodowe

ana10 napisał(a)
Witaj MalgosiaW
Bardzo dziękuje za sugestię odnośnie przeniesienia postu,(już to uczyniłam i czekam cierpliwie na odpowiedź). Masz piękny ogród i jesteś zagorzała miłośniczką róż wspaniale potrafisz je wkomponować w każdy zakątek ogrodu. Ale przy różach jest chyba trochę pracy ?

Dziękuję. Zapraszam do mnie Tam chętnie odpowiem, coby tu nie pisać nie na temat...
ana10 07:29, 05 gru 2018

Dołączył: 14 paź 2018
Posty: 12

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Metamorfozy ogrodowe

A jak poradziłaś sobie z tą kostką , wkopałaś ją głębiej w ziemię?
Gardenarium 07:32, 05 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przepraszam za tak późne przeniesienie, ale nie zauważyłam, że trzeba to zrobić. Poradziłaś sobie już z tym problemem? To zapewne bardzo stara sprawa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MalgosiaW 15:02, 20 gru 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
ana10 napisał(a)
A jak poradziłaś sobie z tą kostką , wkopałaś ją głębiej w ziemię?


Odpowiem. Lepiej późno niż wcale. Może kogoś zaciekawi odpowiedź. Kostka granitowa u mnie wkopana się nie sprawdziła. Mam nornice, mega dużo nornic i chyba zmutowanych bo są ogromne. Co kostkę ułożyłam dobrze, to mi ją wykopały.
Pewnego dnia panowie robiąc podjazd się zlitowali i zrobili obrzeże z kostki granitowej na odrobinie betonu. Oszczędzili mi dużo pracy. Macham.
MalgosiaW 15:05, 20 gru 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Gardenarium napisał(a)
Przepraszam za tak późne przeniesienie, ale nie zauważyłam, że trzeba to zrobić. Poradziłaś sobie już z tym problemem? To zapewne bardzo stara sprawa


Witam. Dziękuję. Już jest dobrze.
Sama miałam przerwę od forum z powodów rodzinnych. Mam dużo do nadrobienia. Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies