Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mokradło... i mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mokradło... i mój ogród

basia3012 00:15, 24 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Małgosiu, wszystkiego dobrego na święta. Wesołych Świąt.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
MalgosiaW 08:07, 24 gru 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Basiu dziękuje

Ponieważ nie uda mi się do każdej Ogrodniczki i Ogrodnika zaglądnąć... U siebie składam wszystkim życzenia Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w Nowym 2019 Roku

Gosialuk 18:54, 06 sty 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Witaj Gosiu.
Ja też jestem Gosią z Podkarpacia. Masz piękne kwiaty w ogrodzie. Fajnie, że się ujawniłaś. Dopiero co trafiłam na twój wątek. Widać, że kochasz róże,

Niebieskie hortensje piękne. Ja właśnie w tym roku chcę kilka ogrodowych zaprosić do siebie. Czy możesz mi na priv podać adres szkółki, w której je zamawiałaś? Wiem, że to są kwitnące na pędach zeszłorocznych i tegorocznych, a o takie właśnie mi chodzi.
Będę zaglądać i podziwiać.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Anda 10:03, 07 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Małgosiu, pozdrawiam noworocznie Co u Ciebie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MalgosiaW 14:46, 15 sty 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Witam

Miałam wkleić zdjęcia zimy w swoim ogrodzie... Miałam poczytać wątki... Ale całkiem w grudniu mi "odbiło" i z marszu poszłam na laserową korekcję wzroku. Teraz próbuję "dojść" do siebie. Zwłaszcza moje oczy. Jest bardzo ciężko, ledwie wytrzymuję w pracy przy komputerze. Ale z każdym dniem jest lepiej, więc liczę na swoją większą obecność tu na forum

Dziś doszło do mnie, że jest już połowa stycznia. Hura! Więc muszę zacząć obmyślać plan na wiosnę. Jak ja się cieszę. Powiem coś osobistego. Mój M powiedział ostatnio: "niech ta wiosna szybko przyjdzie, bo niedługo nie będziemy mieć żadnych przyjaciół..." Wychodzi na to, że bez "dłubania w ziemi" jestem na tyle nieznośna, że nawet bliscy mają mnie dość

Co mam teraz do zrobienia: poprawić bielenie drzewek, bo deszcz w grudniu wszystko zmył . I koniecznie powtórzyć teorię przycinania drzewek owocowych w moim młodym sadzie . Uff, na szczęście mam na to miesiąc.

Muszę też zrobić przegląd nasionek, które mi zostały z zeszłego sezonu. Ktoś wie kiedy mam wysiać Wrotycz Dalmatyński?
MalgosiaW 14:48, 15 sty 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Gosialuk napisał(a)
Witaj Gosiu.
Ja też jestem Gosią z Podkarpacia. Masz piękne kwiaty w ogrodzie. Fajnie, że się ujawniłaś. Dopiero co trafiłam na twój wątek. Widać, że kochasz róże,

Niebieskie hortensje piękne. Ja właśnie w tym roku chcę kilka ogrodowych zaprosić do siebie. Czy możesz mi na priv podać adres szkółki, w której je zamawiałaś? Wiem, że to są kwitnące na pędach zeszłorocznych i tegorocznych, a o takie właśnie mi chodzi.
Będę zaglądać i podziwiać.


Witaj. Bardzo mi miło przywitać sąsiadkę. Wiadomość poszła na priv
Gosialuk 17:35, 15 sty 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Dziękuję. Odpisałam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Lulilaj 14:51, 16 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Witaj Gosiu przywedrowałam do Ciebie od Dorki bo widzę że jesteśmy krajankami na dzień dobry urzekły mnie hortensje. Cudne
Gratuluję pięknego ogrodu
O i widzę kolejną Gosię z podkarpacia miło,że jest nas coraz więcej
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
MalgosiaW 15:02, 16 sty 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Lulilaj napisał(a)
Witaj Gosiu przywedrowałam do Ciebie od Dorki bo widzę że jesteśmy krajankami na dzień dobry urzekły mnie hortensje. Cudne
Gratuluję pięknego ogrodu
O i widzę kolejną Gosię z podkarpacia miło,że jest nas coraz więcej

Cześć Asiu. Dziękuję. Również się cieszę. Pozdrawiam
DorKa 12:09, 17 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia. Swoja drogą zazdroszczę Ci bo sama ślepa taka,że hej. Gdyby kto pytał dlaczego wieczorami nieaktywna na O jestem to właśnie dlatego

Pytanie mam. Czy to zadaszenie na zdjęciach to taras czy altana ? Pytam bo paluję zrobić drewniane zadaszenie tarasu. Mąż już doktorat z tego piszę a ja ciągle mam wątpliwości czy nie będzie za ciemno
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies